Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit éreznétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreznétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Még régebben elmentem a barátaimmal bulizni, és jött az egyik barátom haverja is, akivel eleinte beszélgettem, de megjött a két barátnőm és utána hozzám se szólt, csak velük beszélt és mondta, hogy jaj had jelöljelek már be titeket facen. Mintha én ott se lettem volna. A buli után pár nappal ugyanezekkel az emberekkel beültünk egy helyre és csak mellettem volt hely, ez a fiú pedig nem akart leülni mellém. Majd eltelt 1 év és a sulimban találkoztunk. Meg sem ismert (igaz, hogy változtam de nem ennyit) és elmondtam neki, hogy honnan ismerjük egymást stb. ő meg rögtön mondta, hogy bejelöl facen, mire hazaértem már ott várt az üzije, csomót beszélgettünk, össze akart velem jönni, de én akkor még nem akartam. Azóta is tetszem neki, bár van bnője most, de mikor meglát rögtön odajön, puszi-ouszi, köszön...


Örülök, hogy végülis jóban lettünk, de nekem ez olyan rossz érzés, hogy 2 éve még le se sz-art, most meg ahogy megváltoztam már keresi a társaságom. Mindgig ott van bennem, hogy mi volt régen.


2013. ápr. 24. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem vagyok lány, de talán énis segítek azzal, ha elmondom, h pasiként van aki mellé én sem ülnék le amíg nem ad le 25 kilót, utána viszont nagggyon szívesen. H ettől bunkó vagyok-e? Lehetséges, te döntsd el. Kell egy bunkó?


De azért alternatív magyarázat is létezik. Lehet, h a csávó épp fingott egyet, és azért nem akart leülni melléd, h ne érezd. A buliban meg talán részeg volt, és ahhoz beszélt akire épp fordult a szeme. Szal nem feltétlenül nagy ügy ez.

2013. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a súlyom miatt nem akart mellém ülni. :D Amíg nem jött a 2 barátnőm, addig tök normális volt, és beszélgettünk. A két barátnőm szebb nálam az tény, de akkor sem kéne szerintem ennyire semmibe venni az embert. A wc-ben haveromnak még meg is jegyezte, hogy jó e se*gem (azt hitték nem hallom).


Nem akarok ebből nagy ügyet csinálni és neki nem is beszéltem erről, meg örülök, hogy barátok vagyunk csak ez elég furcsa helyzet :)

2013. ápr. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!