Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? Pótlék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Pótlék lennék vagy gondolhatja komolyan?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki sok év után szakitott a párjával. December óta kezdett megromlani a kapcsolatuk jobban áprilisban költöztek szét. Azóta volt két baráti összejövetel ahol a srác elég egyértelműen közeledett. közös barátaink közül pár eléggé emlegeti nekem, hogy mi lenne ha mi együtt meg, hogy ha nem vagyok ott mennyit beszél rólam. Nekem se közömbös ő de ezt nem tudja és délek nyitni felé nem e csak pótolni, felejteni akar.
2011. jún. 5. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha nem nyit akkor hagyd a fenébe
2011. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nyit csak én nem merek...
2011. jún. 5. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs rá garancia, hogy nem felejteni akar-e veled és hogy nem lenne-e zsákutca ez a kapcsolat.

De elsülhet jól is: én is csak felejteni akartan egy nagy szerelem után és egy ismerős srác is csak pótlékot keresett egy kapcsolat után, amihez nagy reményeket fűzött... Azóta már össze is házasodtunk.

2011. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!