Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtak otthonról, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtak otthonról, és a barátnőmnél lakom ideiglenesen, ilyen vele is volt, de mióta én vagyok nála teljesen megzakkant, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan egyszerűen veszélyes helyzetbe kerültünk hogy szükség van az irányításomra ahhoz, hogy megleljük a kiutat.

De a tanácsaimat nem fogadja meg, amikor ő lakott nálunk én "irányítottam" és ő is és én is jól éreztük magunkat a kapcsolatban.


Mióta itt lakok nála egyszerűen annyival vagyok kevesebb, hogy tudja, hogy nem tudom faképnél hagyni a fenébe, hanem ide vagyok hozzá ragasztva, és ezt kihasználva folyton visszaszól, belémköt, egyre több olyan dolgot enged meg magának amit.. Engedjen... de a kapcsolat szempontjából szerintem romboló. Legszívesebben itt hagynám a fenébe és soha többet nem engedném a közelembe, csak azért mert úgy viselkedik mint akinek már a kutyája vagyok csak.


2014. jan. 23. 14:40
 1/8 The Guard ***** válasza:
Akkor legközelebb úgy válaszolj neki h vaú vaú :D
2014. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1) a kutyával szépen viselkedünk, és nem beszélünk vele csúnyán, simogatjuk, gondoskodunk róla. Ez rossz hasonlat.

2) beszéljetek a barátnőddel, alkalmazkodj te is. Ez nagy erőfeszítést, sok alkalmazkodást és őszinte kommunikációt kíván mindkettőtöktől, ezen nem szabad spórolni.

2014. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, ráadásul olyat tervez, hogy keres munkát, én is, összedobjuk a pénzt és összecuccolunk az anyjánál.

Nem tudom, nálunk, egy háztartásban az anyámmal tök békében szépen megvoltunk, de ezek szerint csak azért, mert ott én irányítottam.


De így, hogy most ő itt így viselkedik velem én nem akarok és nem merek vele együttműködni. Mi a szarért? Hogy megfogjon azzal, hogy a kevéske pénzem abba fektettem, hogy legyen egy használható modern zugunk aztán kidobjon és keressen egy másik pasit?


Amíg nem kerültem ilyen helyzetbe el sem tudtam volna róla képzelni, hogy így is tud viselkedni. Soha nem jöttem volna össze vele. Azt gondoltam az irányítást még akkor is el fogja fogadni, ha rossz helyzetben leszek.

2014. jan. 23. 14:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt nem csak egy kapcsolatról van szó, hanem mindkettőnk életéről, jövőjéről. Nem akarom bírálni, de én elég nagy szarból és rossz családi körülményekből húztam ki és elmozdítottam egy jó irányba.


Na, ő most ezt az irányt két kézzel megragadta, engem meg eltipor.


Pedig én ültettem a fejébe azt az irányt és tudnék még bőven jobbat is, ha együtt működne. Mi a fenéért nem teszi?


Én nem fogom egy lány miatt tönkretenni az életem, folyamatos megaláztatásban, konfliktusban, szar helyzetekben élni, amikor ha ott hagyom, és szabadon dönthetek végre újra belepofázás nélkül, rövid időn belül sok mindent elérhetnék és bármelyik nőt megkaphatnám....


Persze ő ilyen, amikor szakításról van szó, elkezd bőgni, hogy mennyire szeret, stb. Amikor meg nyeregben érzi magát átmegy kiképzőtisztbe.

2014. jan. 23. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Irányítgatás alatt parancsolgatást értesz, mi?

Normális párkapcsolatban EGYENRANGÚ a két fél.

Jobb is, hogy ha békén hagyod őt.

2014. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs arról mi megy most közöttünk.
2014. jan. 23. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sejtésem szerint pont ugyanaz, mint amikor ő lakott nálad, csak most nem ő, hanem te vagy a szenvedő fél.


Most csak visszakapod a saját "gyógyszered". Megérzed azt, hogy milyen, ha más irányítgatni próbál.

2014. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondják szépen, hogy visszanyalt a fagyi. Nem szép dolog irányítgatni mást, azt azért az ember megjegyzi, és alkalom adtán "törleszt". Ha te megengedhetted magadnak, hogy irányítsd, akkor ő miért ne tehetné. Gondolja ő, és szerintem teljes joggal. Mindig is beteg dolognak tartottam amikor egy kapcsolat alá-fölé rendeltségi viszonyokon alapul. Ezt látta tőled, te voltál a mestere. Lehet ám, hogy neki sem volt annyira sétagalopp mindenben hozzád alkalmazkodni amikor nálatok lakott. Ha az lett volna, akkor tán még most is ott lakna.
2014. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!