Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi lehet kettőnk között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi lehet kettőnk között?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek azért van dumája a lányokhoz elég rafinált és van barátnője és szerelmes belé azt mondja ő nem csak arra kell neki. De tegnap meg velem kezdegettet ki kicsit lefogdosott megakart csokolni.. de azt mondta ha unatkozik ezt szokta csinálni.. de helyes a srác nagyon birom őt és félek jobban megszeretem.. de kérdezte tölem h bejön e nekem én mondtam h igen és kérdezte h akkor nem fogja ezt csinálni mert rossz neked.. azért kicsit leis állt... de én nem nagyon akarom h érjem el h belém szeressen??? mert én is szerelmes vagyok egy olyan fiuba aki már lehetetlen h velem legyen.. és probálok belöle kiszeretni és vele sztem menne... csak az a baj h van barátnöje..!! mit tegyek???

2014. jan. 23. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Továbbra is hagyd hogy fogdosson.
2014. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hagytam neki h fogdosson rá szoltam
2014. jan. 23. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
van barátnője. vetted?
2014. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor mért csinál ilyeneket?
2014. jan. 23. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami van köztetek, az a: Különbség.


A rossz fiúkról (tudom, hogy nem pont így szól az idézet, de helyettesítsd be):


"a bűnöző nem szeret

az csak megkíván

a bűnöző nem beszél

az csak nyomja a dumát

és nem fejez be semmit

csak szünetet tart"


ezt jó, ha tudod

>:)

2014. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ezek a mai taknyok...
2014. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért te hány éves vagy?? Nem kell mindenkiről alap véleményt mondani ha azt sem tudod ki az!!!!!!
2014. jan. 23. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!