Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek alakul valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alakul valami kettőnk között ( többi lent)?

Figyelt kérdés
Dolgozom egy kocsmában és hát van egy srác akivel nagyon jól elvagyunk a kezdetektől (1,5 hónapja dolgozom ott) mindig sokat nézük egymást közeledik hozzám de annyira nem mer lehet azért mert van 1 gyerekem és nem rég váltam el nem tudom most nem rég épp nagyon siettek a haverjával és csak gyorsan megállt kocsival és elmondta a számát azt mondta hivjam fel de nem vagyok benne biztos hogy komolyan gondolta-e vagy csak szorakozik velem, mivel szóban közölte a számot így felét elfelejtettem ill nem vagyok benne biztos hogy az-e feleslegessen nem akarok telefonálgatni, de nagyon zavar hogy akkar-e tölem valamit vagy csak játszik, egyik ismerősének írtam üzentem neki hogy elfelejtettem a szám végét és elküldtem az egyémet, szerintetek ebből alakul valami, mert én nem tudom. Írjátok meg a véleményeteket előre is köszi
2012. okt. 21. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Miért ne lehetne? Csak okos légy! Te ne hívd fel, küzdjön ő érted! Biztasd persze, legyél vele kedves, nézz csábosan rá, néha érintsd meg a karját ha beszélgettek stb, tehát küldj apró jeleket. De ő hívjon! Ha te hívod először, akkor csak alárendelt leszel, ki fogja persze használni a helyzetet de nem fog komolyan venni! Tehát hajrá, szurkolok, de ügyes legyél:-)
2012. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod nem vagyok az a tipikus vékony csaj ezért félek attól hogy csak szorakozik de majd kiderül köszi a tippeket ötleteket nagyon tetszik nekem ez a srác hát remélem alakul valami és nem csak kábít mégegyszer köszi
2012. okt. 21. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első is írja, ne hívd fel. Hidd el, ha akar valamit, lépni fog, én azt vettem észre, hogy a leggyávább férfiak is, ha igazán akarnak valakit, akkor mernek lépni az irányába. Akinek még ennyit se érsz meg, hogy tegyen valamit, az nem érdemel meg... legalábbis én eszerint élek, és jól bevált.
2012. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszi neked is remelem annyira akarja o is mint en csak turelmesnek kell lennem es majd kiderul majd jeleket kuldok neki ill probalok mert ebbol mar nagyon kinottem sokat felejtettem de talan ez is olyan mint a biciklizes koszi ment nektek a zold

kez

2012. okt. 21. 23:03
 5/9 A kérdező kommentje:
ha valaki még olvasná a kérdésem annyi fejlemény történt hogy felhívott de csak pár szót váltottunk kérdezte hogy vagyok merre és hova készülök röviden ennyi szerintem semmi értelme ezt folytatnom nem úgy tűnik mintha, viszont barátnőm az én telomról irt neki a nevemben hogy nekem nagyon bejön én persze rögtön írtam neki hogy barátnőm írta ne foglalkozzon vele és ennyi volt azóta nem kerestűk egymást mi a véleményetek erről?
2012. okt. 23. 18:25
 6/9 A kérdező kommentje:
nos ma felhivott es kerdezte hogy akarok e dugni en meg hogy csak erre kellek azt mondta nem errol mi a velemenyetek nem igazodom el rajta
2012. okt. 27. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:
hagy d a francba ez is csak egy tipikus szemétláda aki a farka után megy
2012. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
faj de igazad van
2012. okt. 28. 07:41
 9/9 anonim ***** válasza:
az a baj hogy én is az ilyeneket fogom ki sorozatba
2012. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!