Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nézett kétszer is rám a boltban egy 10-12 év körüli kislány úgy, mintha szemezett volna velem? Bejöttem neki? 16f

Figyelt kérdés
Nem nagyon mertem visszanézni rám, mert nem akaromk, hogy pedonak nézzenek 16 éves fiú létemre meg ott volt az anyja is. Talán volt már 11 éves is, amúgy szép, bájos arca volt, ha formásabb lenne és kicsit idősebb még járnék is vele akár. Csak valahogy elgondolkodtatott, hogy mégis miért nézett többször is úgy a pofámba. Én fiúként a nekem tetsző lányok arcát szoktam így többször nézni. De vajon egy ilyen kiscsajnál mit jelenthetett ez, mit gondolhatott, mit érezhetett vajon?
2014. jan. 23. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már napok óta ezen gyötrődsz. Komolyan mondom, kellene neked egy hobbi.
2014. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lovaknak van pofájuk.
2014. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még soha nem látott olyan rusnya pofájú élőlényt mint te.
2014. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy..
2014. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen ertelmetlen valaszokat istenem -.-

Biztos azert nezett mert szimpatilus voltal neki:)

En is mindig tovabb nezem azokat a fiukat akiket helyesnek talalok:)

13/L

2014. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos most látott éppen egy fantomképet egy tejesdobozon. Tette a dolgát.
2014. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ettől még nem leszel pedo :D
2014. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagy az orrod.
2014. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valószinüleg bejössz neki én is az idősebb fiukra buköm mert a velem eggyidősek mind egy5 éves szintjén vannak és nagyon idiotán viselkednek ja és nagyon ferverzek de ha szólok hozzájuk meg be vannak szarva...
2014. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!