Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez komoly, hogy ennyi kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly, hogy ennyi kis tini (13-14) itt kérdezget a szexről meg, hogy így-úgy! Ez manapság így működik?

Figyelt kérdés
Eszem megáll ezeken a kérdéseken! Mikor én ennyi voltam esetleg egy levelet írtunk a pasinak! Most meg már nem szűz meg milyen póz! Komolyan ennyire felgyorsult a világ?

2013. nov. 19. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
üdv a 21. században.
2013. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja én is csak erről hallgatok mindent a környezetemről már 1-2 éve .. (16éves vagyok)
2013. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy emlékszek ennyi idős koromban szájra puszit adtunk egymással a fiúnak és tökre be voltunk zsongva meg mindenki hogy ez milyen nagy dolog :D:D régi szép idők hehe..
2013. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ennyire felgyorsult a világ?


Öreg, te aztán jóól le vagy maradva!

2013. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sajnos komoly..


"süllyedünk" mondta a színvonal és meghalt.

2013. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legalább kérdeznek. Dugni lehet a bokorban internet és agy nélkül is, attól semmi sem lesz jobb. Nem az a kérdés, hogy gyors-e a világ, hanem hogy mibe rohan.
2013. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Öreg éppen nem vagyok!

De komolyan annó még ebben a korban a szájrapuszi is menő volt ahogy írta valaki!

De ha ez a generáció ennyire hamar fel akar nöni mi lesz az utánnuk következőkkel?

Akik egyesek gyerekei lesznek!

2013. nov. 19. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Kifog pusztulni az emberi faj.
2013. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nővérem 15évesen feküdt le mással elősször anno most már 24 szoval 14éve is volt ilyen helyzet,max kevesebb embernél.
2013. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Üdv a 21.században ahol a 10 évesek szexelnek, a rendőrök korruptak, de legalább van internet.
2013. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!