Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác visszautasít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác visszautasít egy táncfelkérést a lánytól, akkor az egyértelműen arra utal, h nem tetszik neki? Mert ha tetszene, akkor még örülne is az alkalomnak, mégiscsak van egy kis intimitása a dolognak.

Figyelt kérdés
Ezt ugy erem,mint tancpartnernek felkerni...probakkal ..
2013. nov. 10. 00:37
 1/7 zotanbro ***** válasza:
100%
lehet hogy nem tud tancolni es nem akar beegni
2013. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hát én ha megkérnék egy srácot, és ő visszautasítana, az nagyon rosszul esne..szerintem bunkóság egyébként.
2013. nov. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem tudok, nem szeretek és nem is akarok táncolni tehát feleslegesen minek égessem be magam a szánalmas kalimpálásommal?
2013. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az en esetemben az tortent,h mar jo par eve tetszett egy srac..es almomban sem gondoltam volna,h meg merem majd kerdezni tole ,de egyszer csak megtettem,igaz neten... Nemet mondott ,de szinte mar kedvesen ,es nem is tudok ra haragudni sajnos,pedig ugy konnyebb lenne elfelejtenem.... De mindig arra gondolok,h ha en egy kicsit is tetszettem volna neki,akkor kapva kapott volna az alkalmon.....

Hat nem tul jo erzes ,igy oszinten szolva ... Sajnos olyan hulte vagyok,h nem veszem tudomasul az igazsagot,....h nem erdeklem.

2013. nov. 10. 00:48
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es.

Miért lenne bunkóság? Ha a srácot rakják vissza az nem bunkóság?

Szabad ország,hadd táncoljon már azzal akivel akar.

2013. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen jelenti ezt, de most a te esetedben inkább igen.

De amikor a barátom nem hajlandó eljönni velem táncolni, vagy egy srác nem mer, mert pl versenytáncos a lány, az más :)

2013. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2014. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!