Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályunkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályunkban aki nekem tetszik és nem tudom eldönteni, hogy belevágjak-e egy kapcsolatba valószínű és is tetszem neki de ebben nem vagyok biztos többi lent? 14/F

Figyelt kérdés
Tehát még 4,5 évig egy osztályba fogunk járni előreláthatólag (gimi) és én fogok menni egyetemre ő szerintem nem oda fog jönni ez az egyetem egy másik városban van és ennek nem lenne szakítás a vége? ha persze összejönnénk mivel nem igazán jó dolog a szakítás illetve sok buli meg minden van még addig és azokból nem maradnék ki egy barátnő miatt, pls. nem írjatok ilyeneket, hogy mi van akkor ha nem tetszem meg hasonlókat.

2014. jan. 23. 19:40
 1/2 anonim válasza:

nem akarok bunkó lenni, de 14 évesen belevághatsz, ha úgy érzed, hátha jó lesz, én pl 15 évesen jöttem össze egy csajjal és másfél évig együtt voltunk, azóta van új. lényeg,h nem maradsz ki semmiből, valszeg nem ő a nagy Ő, de ha igen, vele is tudsz buliba menni

17/f

2014. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. 14éves vagy, szóval egyetemig van kb 5éved. Ha 5 évig együttmaradtok akkor, nemfog számítani semmi más. 2 Én mikor elkezdtem a középsulit ugygondoltam, hogy tudom, mire megyek tovább, erre elértem az érettségihez és tippem sincs, hogy mire mennyek, szóval az se biztos, hogy nem köttök ki egy egyetemen. De ennek még mindig jóval kisebb a valószínásége, minthogy 14évesen ugytaláljatok egymásra, hogy együtt maradtok életetek végégig, mert ennek az esélye 0.1% bár lehet hogy tivagytok az az 1 az 1000-ből kategória.
2014. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!