Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek életképtelen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

19 évesen szűz vagyok és még barátom sem volt. Kavartam már fiúkkal bulikban, szexen kívül már minden volt. Egyszerűüen csak nem találok olyan embert aki tényleg tetszene, levenne a lábamról. Viszonylag nyitott vagyok az emberekre, szoktam kijárni hétvégente de mégse.2 évig szerelmes voltam egy srácba csak vele tudtam magam elképzelni, jól össze is törte a szivem. azóta már eltelt 1 év..Nem a prűdfajta vagyok, meg nem is vallásos okokból nem jött még össze. 180+os lány vagyok, ez jelenthet vmit?


Szerintetek? Pech? Valami defekt? Magas elvárások? Vélemény?


2014. jan. 23. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Pech, ez van, majd többre becsülöd aki ezután jön.


De ha sokat nyavalyogsz, majd itt gyakorin beverik a lompost.

2014. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
(és pluszba az emberek általában nagyon meglepődnek amikor mesélem, hogy nemvolt barátom és még szűz vagyok. mert állítóag erős szexuális kirugárzásom van..)
2014. jan. 23. 20:08
 3/9 A kérdező kommentje:
én már nagyon szeretnék szeretni...
2014. jan. 23. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
180+ az ormótlan magas egy lánynak, de hát a remény hal meg utoljára :D
2014. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én szeretem a magas lányokat! :) és az is tetszik, hogy nem ment rajtad keresztül a fél város. szívesen elbeszélgetek veled, kérdező! :)
2014. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
180+ kiló ?! Ez itt a baj :P Am a 2m környéki paliknál próbálkozz.
2014. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha leírod milyen pasira vágysz külsőre és belsőre, akkor megtudnánk mondani, h magasak-e az elvárásaid.

Pedig nagyon sok pasinak bejönnek a magas lányok, csak valószínűleg ők sem mernek kezdeményezni. Nekem is tetszik egy hozzád hasonlóan magas csaj, viszont én alacsonyabb vagyok nála, ezért nem is próbálkozom. Lehet más is így van vele.

Azzal meg nem kell foglalkozni, h hány évesen vagy még szűz. Ahogy írta előttem valaki, legalább nem ment rajtad végig a fél város.

2014. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A lányok NEM(!) lehetnek életképtenek, mert ha más nem, kibuttyantják a melleiket egy tehetősebb fiúcskának, behűlyíthetik, az majd eltartja. Most addig ameddig meg bedugja a pin**kba a fa**át maximum egy jobb pasira gondolsz.


Remélem ez megnyugtató válasz volt. De ha a szerelmet választod, akkor nehezebb utad lesz.


Mindenesetre sok sikert kívánok a továbbiakhoz.

2014. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz írj! :) én 21 vagyok és 180+ magas ! :) Én is hasonló cipőben járok. Nehezen találok társat.
2014. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!