Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy "életképtelen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy "életképtelen" férfivel?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Ő 27 éves és még az anyjával lakik,de minden nap együtt alszunk.

Nagyon megszerettem,amúgy egy érzékeny és lelkis ember.


16 éves kora óta dolgozik,de se autója,se lakás,se "albérlet",se félretett pénz (1 ft-se)


1 év alatt egyszer vitt el moziba és egyszer fagyizni.

Napi 7000 ft-ot keres.

Pontosan emlékszem hogy 2012.júniusában megkérdeztem tőle,hogy 2013 (!) nyarán nem -e megyünk el belföldre egy hétvégi nyaralásra.Erre azt vágta a fejemhez,hogy ahhoz pénz kell. Kérdem én nem lehet egy év alatt 3 napos nyaralásra félretenni amikor szinte minden nap dolgozik?


A másik hogy én már össze akartam költözni albérletbe,erre is az volt a válasza,hogy ahhoz pénz kell.


Én úgy gondolom,hogy ez mindig kifogás lesz,nem tud bánni a pénzzel (a saját pénzével)


A nyaraláson mindent magamnak fizettem volna,tehát a saját részére kellett volna gyűjtenie.


És az sincs,hogy azért nem tudunk elmenni,mert félretesz,mert nincs neki semmi félretett pénze.


Csak én érzem nagyon "gáznak" hogy egy lassan 28 éves férfi így gondolkodik?


24/L


2012. dec. 11. 21:32
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
De ha elhagynám,nagyon hiányozna az hogy hozzám bújjon este,hogy azt mondja nekem szépségem stb.. szeretem,de úgy érzem az életben nem sokra vinéém vele :(
2012. dec. 11. 21:33
 2/43 anonim ***** válasza:
65%
Mit dolgozik?
2012. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
23%
Vannak kapcsolatok ahol a pénz kérdés miatt van vita.Ő ilyen hogy nem tud gyűjteni vagy félre rakni.Ha neked ez nem tetszik akkor keressél olyat aki többet keres és tud gyűjteni.Ne nyavajogjál...
2012. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem te is tudod a választ... :/


Az emberek jelentős része képtelen bánni a pénzzel, és ez a korral nem javul. Ez nem anyagiasság részedről (mert lesz majd, aki letámad) hanem jogosan gondolsz bele abban, hogy hogy lesz így jövőtök? Sehogy. Lesz még olyan ember, akihez odabújhatsz, aki azt mondja neked, hogy szeret, és akivel tervezhetsz is, hisz még olyan fiatal vagy.

2012. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Víz gáz központi fűtés szerelő.


Félreértés ne essék.Nekem megvan a saját keresetem. Egyszerűen olyan mint egy 10 éves aki megkapja a "zsebpénzt" és elmegy az egész,de látszata nincs.

2012. dec. 11. 21:39
 6/43 anonim ***** válasza:
2%
Mondjuk kíváncsi lennék hogy te kérdező dolgozól e...
2012. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
A leírás alapján tényleg nem tud bánni a pénzzel. Ez hosszútávon nagyon fog zavarni, ilyen emberre nem lehet számítani. Egy éve vagytok együtt, tehát a rózsaszín köd még nem szállt fel, de ha már jobban összecsiszolódtatok, akkor a hibái még jobban fognak idegesíteni.
2012. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

És ha jön majd egyszer a gyerek? Akkor mi lesz? És én ebbe félek belegondolni. Nagyon jó apa lenne,de a családunkat nem tudnánk fentartani az ő dolgai miatt.


Egy helyben toporognánk,nem mennénk sehova se nyaralni,sehova,de nem azért mert nem tehetnénk meg,hanem mert kifolyik a kezéből a pénz és nem tud vele bánni.

2012. dec. 11. 21:41
 9/43 anonim ***** válasza:
94%
Keress egy olyan fószert aki legalább saját magáért tud felelősséget vállalni és kiállni saját magáért!
2012. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Igen,mint írtam dolgozom,saját keresetem van.
2012. dec. 11. 21:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!