Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Most őszintén! Csak A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most őszintén! Csak A 40kilós életképtelen pattanásos korcsok jönnek be nektek!?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok 185cm 93kiló járok edzőterembe. volt/van bnőm jól megvagyunk már közel 1 éve. tudok főzni mosni takarítani (nem papucs,,) talpraesett fiatalember vagyok. :))


és mégis azt vettük észre spanokkal h a csajok egy részének a 40 kilós pattanásos életképtelen korcsok jönnek be ráadásul a csaj dominál.. szval ez vmi felfoghatatlan hogy a kis korcs nem meri megcsókolni a lányt meg hogy ha már a bnőivel beszélget oda se mer menni meg ilyenek... érted.. de mikor a lány vele van odajön hozzánk hogy így kiüt minket meg hogy nenézzé azt nm is ismerjük..XDD ilyenek... :SS tudjátok mennyibe tartana lepofozni? semmibe..


szval csajok vki magyarázza ezt el legyen szíves..köszi ;)


2011. nov. 17. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
Te vagy az Géza? xD
2011. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Pityu vagyok. ;)) mondjad Ferikém..
2011. nov. 17. 12:56
 3/67 anonim ***** válasza:
Jaaaj diksuun xD rád találtunk xD
2011. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:

van bnőd akkor mit sírsz? :)


a korcsnak is jár egy vagy nem? dobj oda neki egy kis húst, de most nem az öklödre gondoltam :)

2011. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

OKÉÉ:))


nem sírok inkább halálra röhögöm magamat mer komolyan nem értem/értjük az ilyen lányokat...

2011. nov. 17. 13:00
 6/67 anonim ***** válasza:
ha k norbi vagy írj pm-t :)
2011. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Pityu vagyok! hányszor kell még elmondanom!?? XD :)))
2011. nov. 17. 13:09
 8/67 anonim ***** válasza:
100%

És most Te vagy a nagyfiú, mert 93 kg vagy és edzőterembe jársz? Lehet hogy az a 40 kilós 'korcs', ahogy Te fogalmaztál, olyat mutat a nőnek az ágyban, hogy lehidalsz, míg Te nem vagy képes semmit nyújtani neki...

Én az olyan majmokon tudom magam halálra röhögni, mint Te.

2011. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy az a 40kilós kiskorcs olyat rád verne, hogy rád se férne. hiddel, nem azon múlik az erő, hogy mekkora karod van. Van egy ismerősöm, 60kg, fekve mégis nyomja a 110kilót. Te meg egy nagyképű f*sz vagy.
2011. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 pontazvagyok2 ***** válasza:
Én 15éves srác vok 60 kiló és náha van pattanásom és rám mégsem buknak a csajok !!!:'( akkor hogy is van ez ? és csajom sincsen sajna ...
2011. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!