Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a Valóvilágos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a Valóvilágos lányok lennének a példaképek? Tehát a közönséges lányoknak áll a világ? Aki meg tisztességes azokra fel sem figyelnek a pasik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Normális ember eleve nem nézi a vv-t, én személy szerint nem tudom kik vannak bent.
2014. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Mit akarsz ez a szupi Harry Potteren felnőtt nemzedék, aki vagdossa a karját, és a szülőkj azt sem tudják hova keveredik éjszaka a gyerekük.Hát kell ennél több?


Ilyen "felvilágosult" nevelés után mit vársz?:D

2014. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zakathol ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy te tisztességes vagy-e vagy sem. Az a baj, hogy hülye. Azért nem figyelnek fel rád a pasik.
2014. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez a trend sajnos. A primitívség hódít minden téren.

És normális férfiként elég nehéz normális lányt találni. Nem apácát, és nem is olyan r*bancot, hanem egy igazán a mai kornak megfelelő de normális értékrenddel rendelkező lányt. Ritka mint a fehér holló. Azt meg ugye tudjuk, hogy egy nagy elemű mintában a ritkán előforduló szélsőségek nehezen találnak egymásra. De nem adjuk fel xd

2014. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez a példakép. Én nem akarok síkhülye kiélt ribi lenni. Elég baj az, ha valakinek ez a példa.

14L

2014. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pretty_Fighter ***** válasza:

[link]

[link]

Választhatsz

2014. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos fordítva is sokszor az a helyzet, hogy hiába lenne ott a lányok orra előtt egy átlagos, tisztességes, értelmes srác, nem kell nekik, mert "unalmas" meg külsőre nem 10/10-es szuperpasi. Mindezt teszik olyan lányok, akik bizony maguk sem csúcskategóriások a maguk területén, csak irreálisan magasak az elvárásaik. Az ilyenektől lehet jól kiégni, mert még a normálisnak tűnő lányok többsége is ilyen, és esélyt sem ad egy átlagos srácnak arra, hogy megismerhessék egymást. Ezek után ne csodálkozzatok, ha egy kiégett pasi inkább keres egy közönséges lányt, mert azzal legalább d*gni tud.
2014. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nézem a vv-t, nagyon jól ki lehet engedni a felgyülemlett stresszt. Nekem nem kellene egyik lány sem.


Viki - Kötözködő és rosszindulatú

Dorka - Lúzerségnek tartja, ha virágot vagy csokit kap egy férfitől de azért csodálkozik, hogy eddig mind a 7 über-alfahím pasija megcsalta.

Iza - Szintén zenész csak mellé folyamatosan hisztizik és annyira felszínes, hogy az már fáj.

Charlotte - köhöm, 500 férfi, köhöm

Teo - Képtelen normálisan beszélni, eddig egy értelmes mondatot nem hallottam tőle plusz nagyon rosszul játssza az ártatlant.

Alexa - Ő volt még talán a legnormálisabb de őt pedig most tették ki, hurrá...

Zsófi - Róla még nem láttam semmit de nem tűnik egy lángésznek. Színésznő szeretne lenni és bármeddig kibírja szex nélkül, persze, a nagy szavak...

2014. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A vv egy szutyok realityshow, 90 IQ fölött nem ajánlott nézni.
2014. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nézem. Azokból a nőkből akkor sem kéne ha utánam dobnák.
2014. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!