Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elhinni, hogy valaha nekem is lesz valakim?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, körülöttem lassan minden lány elkelt egyszer-kétszer vagy tartós kapcsolata van, nekem pedig semmi... Mi lehet velem a baj?

Már hinni sem tudok benne, hiába álmodozom, nagyon rossz utána felébredni, mert nem érzem, hogy az ilyen dolgok számomra valaha valósággá válhatnak.


2014. jan. 23. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ez így roppant kevés infó!!
2014. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig hinni benne a legkönnyebb, tenni is érte már nehezebb.
2014. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Keresett a Feri.
2014. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem álmodozni kell, hanem menni és csajozni, ne a sült galambra várj.
2014. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy a csajozás jobban menne, ha már a férfiaknak nem kellek...
2014. jan. 23. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez is felhívás a keringőre:D
2014. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Irhatnal egy kicsivel tobbet is magadrol, igy nehez megmondani min valtoztass, vagy mi az amin ne.


Ne arra gondolj, hogy nev, telefonszam (bar kitudja, pm-ben kephez mellekelheted).


De pl jarsz-e el szorakozni, vannak-e korulotted masok, baratnoid, ismerosok, szoval ugy kapcsolatod van-e mas emberekkel?


Van-e eleg onbizalmad, mert a kisugarzas fontosabb a legtobbszor mint a kulso. A kerdesed alapjan a valasz erre valoszinuleg az, hogy nincs.


A legfontosabb, hogy ne aggodj, jarj el szorakozni, erezd jol magad es ne gorcsolj a dolgon.

2014. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jah hogy lány vagy:D A lényeg akkor is hogy ne otthon ülj, hanem mozdulj ki emberek közé és ismerkedj. Aki meg bejön annak küldj jeleket.

Ha meg a külsőddel nem vagy megelégedve, küldj egy képet hátha tudok tippet adni min kellene változtatnod.

2014. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy gyakran találkozom új emberekkel, mégsem kellek senkinek. Adok magamra, tornázom, próbálok csinosan öltözködni, állítólag még ellenszenves sem vagyok, de semmi...
2014. jan. 23. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Küldj képet!

25/F :)

2014. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!