Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondhatok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondhatok arról, hogy valaha is legyen valakim?

Figyelt kérdés
19 évesen van egy lányom, barátaim nincsenek, nem járok el sehova, nem vagyok szép, csak átlagos (ha kicsinosítom magam). Anyámmal élek (nem jószántamból).
2014. jan. 18. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Honnan van lányod?
2014. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés?
2014. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát ez így nagyon meleg szitu.
2014. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szültem és nem kamu.
2014. jan. 18. 19:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint felcsináltatni magad az sikerült, meg is szülted most meg itt panaszkodsz. Így jártál. Normális pasit kellett volna szerezni és nem felcsináltatni magad.
2014. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
6 évig szerettem.
2014. jan. 18. 20:06
 7/17 anonim ***** válasza:

Van esélyed, vannak ismerőseim, akik hasonló helyzetben voltak mint most te vagy, és van közülük olyan, aki már szült egy gyereket egy másik pasinak utána, aki elfogadta az előző gyereket, és sajátjaként neveli.

Miért mentetek szét?

2014. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

# 5/6 !! Vissza az agyarakkal, ne légy tuskó!!


19 évesen még semmi nincs veszve. Van egy lányod, na és. Majd lesz mellé férfi is… Ne türelmetlenkedj! Eljön mindennek az ideje.

2014. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rosszul választottam, az igaz. Nem sajnáltatom magam, csak kissé kilátástalannak látszik a szitu.. Nincs kedvem páwa fiúkák után futni a plázában, vagy diszkóban kelletni magam, hogy hátha valaki részegen rám mászik..
2014. jan. 18. 20:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell bulizóhelyre menni, egy kulturális rendezvény is alkalmas ismerkedésre. Menj színházba, irodalmi estekre. Ha nem műfajod, a mindennapokban sem nehéz új kapcsolatokat kiépíteni. Akár buszon, boltban, ...
2014. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!