Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rendes fiút, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendes fiút, hogy lehet igazán megnyerni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy szóba állsz vele.
2014. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha bejösz neki akkor nyert ügyed van, ha nem akkor roppant nehéz lesz.
2014. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Személyesen szoktam ismerkedni, ha odajönnek szóba állok bárkivel, viszont, ha csak néznek, azzal nem tudok mit kezdeni és általában csak azok jönnek oda, akik nem igazán a rendes kategóriába sorolhatóak. (persze volt ellenpélda)


Volt olyan, hogy kölcsönös szimpátia mellett mégse úgy alakultak a dolgok későbbiekben.

2014. jan. 24. 00:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Háááááát kérdező, ez fogós kérdés. Én rendesnek tartom magam minden tekintetben. Lehet, hogy nem vagyok főnyeremény, de rendesebb vagyok az átlagnál szerintem. Nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, nem bulizok, nem beszélek csúnyán (csak ha nagyon felhúznak), sosem csalnám meg a párom ha lenne, szóval hűséges lennék, stb. Viszont nem is vagyok egy nyomulós fajta. Én nem szoktam "csajozni". Nem tudok odamenni egy lányhoz és elkezdeni csapni a szelet. Ez egyszerűen lehetetlen. Ha magától nem alakul ki valami, vagy nem kezdeményez Ő, akkor nem tudom... nagyon nehezen veszem magam rá a kezdeményezésre. Eddig egyszer próbálkoztam és kosárka lett a vége. Igaz, az illető azt mondta azért, mert nem akar kapcsolatot. De azóta sem nagyon próbálkoztam másnál...


Szóval én csak magamból kiindulva azt tudom tanácsolni, hogy legyél kezdeményező, ha igazán tetszik neked. Nem kell a nyakába ugrani, meg szerelmet vallani egyből, de odamehetsz beszélgetni, stb. :) Aztán ha felkelted az érdeklődését és tetszel neki, szerintem az ő bátorsága is megjön. (már feltéve, hogy nála is itt hibádzik a dolog)

2014. jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor csak néznek, mosolyogj rájuk. Pl. én is nehezen szólítok meg olyan lányt, aki szinte észre sem vesz. :)
2014. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érzéssel, cselekedetekkel és érintéssel.
2014. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 4/6 te szellemileg alul táplált vagy? Miért a csajnak kéne lépnie? Neked azért nincs párod. Mert szimplán pancser vagy, mert nem csajozol, nem bulizol. Miért lenne rossz egy ember, attól hogy cigizik, vagy iszik? -.-
2014. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyet értek a 4. hozzászólóval. Ha egy nőnek bejön valaki és látja rajta hogy rendes akkor igen is kezdeményezzen. Mert ha a férfit már sokszor elutasítják, akkor elbizonytalanodik. Igen is lehet és kell is segíteni mert azért van ennyi magányos és csalódott ember. Mert mindent a férfitól vártok el de esélyt nem adtok neki csak kosarat!
2014. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 A stílusodból lejön eléggé, hogy milyen beállítottságú vagy. Persze, válaszolok is a kérdésedre, noha szerintem költői értelemben tetted fel őket.


Attól, hogy cigizik/iszik? Hát ez elég nevetséges kérdés, bocs. Az ivást nem kell talán magyarázni. Az alkohol rossz. Olyan dolgokat hoz elő az emberből, amiket nem kéne. Ha valami pl el van fojtva az emberben, azt talán az illető okkal tette el oda és nem kell felszínre hozni. Épp így, a részeg ember olyasmiket tesz amit nem kéne. Mértékkel lehet inni, de ezt a legtöbben nem tudják tartani. A cigit magyarázni kell? ROSSZ. Ártalmas és senkinek sem jó. A csajozás bulizás? Bocs, de szerintem aki csajozik, az eleve nem rendes fiú. Az dugni akar és nem komolyat és ezért csajozik. A bulikba se táncolni jársz, feltételezem, hanem inni és csajozni. Én nem járok ilyen helyekre, de kérdeztem olyanokat akik igen és elég egyértelmű dolgokat hallottam. Ha szerinted ez magyarázatra szorul, akkor vagy nem tudod mit csinálsz és csak csinálod, vagy nem esel a rendes fiú kategóriába. :) Amivel nincsen gond addig, amíg nem állítod az ellenkezőjét.


A kezdeményezést illetően: miért KÉNE csajoznom? Ha tetszik valaki és komoly szándék alakul ki benne, akkor elképzelhető simán, hogy veszem a fáradtságot/bátorságot, hogy lépjek is, DE ez egyáltalán nem feltétlenül a srác feladata. A lány is ugyan úgy megteheti, HA akarja. Semmi sem kötelező és nincs röghöz kötve ez a szerep, főleg nem manapság. Az, hogy Te esetleg nem szereted így, mert csajozós fajta vagy, (mivel ez a típus szokta elítéli pont, legtöbbször), az már egy más kérdés.

2014. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!