Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezedni egy féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezedni egy féltékeny legjobb barátnővel?

Figyelt kérdés

Az összes fiúra féltékeny,akik akarnának tőlem valamit.

Pedig neki is lehetne barátja, ha akarná.


2014. jan. 24. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te tetszel neki.
2014. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen baratno nem kenne!
2014. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az 100%,hogy nem. :-D
2014. jan. 24. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor pasid van, ő úgy érezheti, hogy elhanyagolod, nem keresed... Ezt vagy megszokja, ha jó barátnőd, vagy nagyon eltávolodtok egymástól és soha nem lesztek már ugyanolyan jóban. Szervezz ráérő idődben olyan programokat néha, amiket ő tuti hogy szeret, nem kell minden hétvégén, csak néha, hogy érezze, ő is fontos Neked.
2014. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,és ha ez lenne/lett volna a helyzet érthető lenne a dolog.

De nem így van, mert volt már hoszútávú kapcsolatom is,több éves.Mégsem hanyagoltam el, ugyanúgy találkoztunk, beszéltünk, mint mikor nem volt senkim sem.

Egy srác miatt se hanyagoltam.


Mégis érzem,hogy nem akarja,hogy legyen valakim. Vagy legalábbis ne nekem legyen előbb.

2014. jan. 24. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny rád! vagyis arra, hogy neked van barátod, neki meg nincs!
2014. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!