Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttetek már olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttetek már olyannal, akinél a külső annyira nem fogott meg, de a belső annál inkább?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Fél éve vele járok.. :)

AZ elejébe még kicsit """zavart""" a külseje,de egzre inkább nem érdekel... :)

2014. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Voltak már olyan barátnőim, vagy jelölteim, akik külsőre nem extrák, de a személyiségük megnyerő volt.
2014. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Én nem. Kövezzetek meg nyugodtan, és pontozzatok le, ha gondoltok, nem bánom, de úgy gondolom, hogyha egy fiú iránt nem érzek testi vonzalmat, akkor nem nincs értelme egy kapcsolatban. A párkapcsolatban nem csak a beszélgetések fontosak, hanem a szexualitás is. Ha valakihez nem vonzódom, nem tudom elképzelni, hogy csókolózzak vele, akkor mi értelme lenn?! Becsapni, hitegetni pedig senkit nem szeretnék.

Ettől függetlenül, még lehet egy nagyon jó barát számomra.

2014. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

DE.Vonzódok hozzá testileg is.

:)

2014. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

a-a


Számomra ugyanolyan fontos a külső is. Nem elég ha csak a belső vagy csak a külső a jó, számomra mindkettő fontos.

Elsőre amúgy is a külsejét látom meg.

2014. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen!Sőt már olyannal is, akiben sem a belső, sem a külső nem fogott meg.Egy estére.Azért nem volt rossz. 28 F
2014. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Egy idő után már a szexet sem kívántam vele. Nem bírtam túltenni magam a külsején, hiába tetszett anynira a "belső". De ezután több ilyen hatalmas hibát nem követtem el, tanultam belőle. Csak olyanal érdemes kezdeni, aki tetszik is.
2014. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisugárzás is lehet jó. Meg te érzed, hogy érzelmileg mennyire fontos neked az illető, hogy kezdj-e vele járni. Én össze tudnék jönni olyannal.
2014. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sajnos csak az ellenkezője volt eddig az összes kapcsolatom, külsőre tetszettek, de belsőre egyáltalán nem, és pont ezért szakítottam mindegyikkel pár hét után...

de akiknek meg a belseje nagyon tetszik (akárhogy is néz ki), elkezdem "isteníteni" kb, és azt érzem, hogy sose lenne nála esélyem.

(kicsit furcsán működöm:D)

2014. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!