Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy miatta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy miatta nem mer lépni?

Figyelt kérdés

Végzős lány vagyok. Évek óta jóban vagyok egy fiú osztálytársammal. Az osztályfőnököm is és több tanár is azt hiszi, hogy járunk, annyira jóban vagyunk (tényleg jóban vagyunk, szinte már-már testvéri a kapcsolatunk, mondhatni). Sokat nevetgélünk, nevettet és még sorolhatnám.


Van egy srác, a 'másik osztályból', akivel kb. 1-1,5 éve jóban lettem. Azt vettem észre, hogy nem vagyok neki közömbös, viszont attól tartok, hogy ő az osztálytársam miatt nem mer lépni. Már ő is azt gondolja, hogy együtt vagyok a sráccal.


Még nem volt alkalmam megemlíteni neki, hogy nem vagyok együtt vele (bár szerintem sejti, de nem vagyok benne biztos)


Szerintetek? Ti mit tennétek?



2014. jan. 24. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát,szarügy..Talán ne Tegyél arra utaló magatartást,mintha járnátok.Ez összezavarhat egy embert...
2014. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!