Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok manapság a beképzelt, nagyszájú lány?

Figyelt kérdés

13-18 éves kor között rengeteg van.

azt hiszik magukról,hogy ők már mindent megtapasztaltak,az élet pofonokat osztott nekik :D:D

közben meg van mindenük,elkényeztetik őket.

ilyeneket hallottam tőlük,hogy "én lenézem az embereket",én "fentebb vagyok","inkább megdögölnék,mint,hogy veled járjak","hol élsz te,hogy engem megkaphatsz,nézz már magadra".

eszméletlen bunkók,flegmák...undorítóak!


egyszerűen mind ilyen.az aranyosabb tűnők is belül pont ugyanilyenek.



2014. jan. 24. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha ilyen helyzetbe kerülsz, alázd meg őket rendesen. Olyannyira, hogy a sírógörcs kapja el őket.
2014. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

egyedül azt nem értem,hogy sok fiúnak miért kell az egekig magasztalni őket?kinyalják a seggüket is,szolgának állnak melléjük.

egy ördögi kört kreálnak azzal,hogy magukat alacsonyabb rendűnek gondolják és körberajongják a lányt.

2014. jan. 24. 22:17
 3/20 anonim ***** válasza:
Na állj. Akkora nagy baj, hogy szeretnénk szeretni valakit? Bocs, ezt nem tudtam...
2014. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is már sokat csalódtam.Az egyik ilyen ártatlan angyalka,őzikeszemű,csendes lány döngölte a sárba az egyik haverom,amikor közeledni akart....Ezek után mire számíthatok??!
2014. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3-as te fiú vagy?
2014. jan. 24. 22:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért ez fordítva is igaz... szerintem személyfüggő.
2014. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen. #3 voltam.
2014. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez mind a szülõk hibája... nem foglalkoznak velük csak pénzelik õket... az ilyen lányok a szüleiknek próbálnak valójában üzenni.
2014. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

3as

nem kell megalázkodni előttük,pont ez okozza a problémát.

a sok ilyen fiú fokozza benne ezt a felsőbbrendűségi komplexust.hogy őt nem kaphatja meg akárki,szabadon válogathat.

ha ez nem így lenne,hanem leszarná mindenki,akkor ne félj ő rohanna utánunk

2014. jan. 24. 22:24
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as, ne mentegesd őket! Ha valaki állandóan mindenhonnan csak a fenéknyalást kapja, előbb-utóbb megzápul az agya, lásd a diktátorokat!
2014. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!