Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kozelitsek hozza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozelitsek hozza?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztalytarsam, o 15/L, en 15/F. Az osztalyban neha beszelgetunk, de nem olyan gyakran. Mivel fogunk menni egy orszagos versenyre, es a tanarnonk adott feladatokat, arra gondotam, hogy elhivom valahova, atnezzuk a feladatokat, iszunk egy uditot. Csak ugy nem mernem elhivni, eleg felenk vagyok. Ha eljon oda, ahova meghivtam, hogyan viselkedjek, hogy vonzodjon hozzam, tetsszek neki, es milyen jelekkel jelezzem, hogy tetszik nekem, de ne is legyek tul nyomulos, es baratzonaba se keruljek?
2014. jan. 25. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
"Csak úgy" merd elhívni. Nem dõl össze a világ, még jó okod is van. Légy vele udvarias, elõzékeny. Nevettesd meg! Felejtsd rajta néha hosszasabban a szemed. Vegye észre, de ne menj le bámulásba. "Véletlenül" érj hozzá...futólag. Mosolyogj. Tūnj magabiztosnak, akkor is, ha a gyomrod reszket. :)
2014. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Naaaa?! Sikerült megközelíteni?
2016. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!