Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a pasiknál? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a pasiknál? Mit jelent, hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Megismertem szeptemberben egy srácot, aznap este beszélgettünk sokat, flörtöltünk, megcsókolt. Se tapi, se semmi ilyesmi nem volt. Elkérte a telószámomat, megcsörgetett.

Amikor hazaértem írtam neki sms-t, válaszolt, pár sms után reggel mikor felkeltem (reggelre is volt egy sms), válaszoltam és felhívott. Beszélgettünk, bókolt stb.

Azóta pár sms váltás volt, legtöbbször én kezdeményeztem (kb 6x). Utána még 2x beszéltünk telefonon, egyik alkalommal 1tőle-1tőlem sms után hívott, másik alkalomnál egy "mizu" tartalmú sms után hívott.

Megbeszéltük, hogy találkozunk majd, de semmi nem lett belőle, nem beszéltünk róla.


Amikor beszéltünk, meg sms-ben is úgy tűnt, hogy érdeklem őt, szeretne tőlem többet is. Elszólta magát párszor, hogy szeretne jobban megismerni engem, beszélgetni velem. Ez leginkább az első telefonbeszélgetés alkalmával volt, de utána is kaptam jeleket és egyértelmű utalásokat arra hogy szeretne jobban megismerni.

De akkor miért nem keres, ha érdeklem őt (legalábbis az jön le, úgy viselkedik)?


20L


2014. jan. 22. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félénk. Próbálj meg rákérdezni a talira.
2014. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.

Folyamatosan beszéltek írogattok egymásnak te is ő is keresitek egymást, szóval keres téged érdekled őt....


Inkább a személyes találkozásokra kéne összpontosítani...

2014. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy félénk, vagy pedig van valakije, és húzza az időt. A helyedben felhívnám h akar e még ebben az évezredben egy talit, kezdeményeznék, ha meg ködösít, akkor annyi.
2014. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen félénk voltam, magamra ismertem egyből, beszélj le egy találkát, ha kell még egyet, sajnos neked kell megtenned az első lépéseket :D
2014. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kétesélyes a dolog. Vagy tényleg ennyire félénk, bár ha te is keresed, érdeklődsz, akkor elég egyértelmű, hogy érdekel téged, szóval akkor léphetne is akár. De sajnos benne van a pakliban az is, hogy csak húzza az agyad.


Esetleg, ha van valami jó ötleted egy találkára, a legközelebbi telefonbeszélgetés során felvethetnéd neki. Ha pl. van egy kiállítás vagy ilyesmi, ami érdekelne és nem túl drága, megkérdezheted, van-e kedve elmenni veled.

2014. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, de ha én nem írok neki, ő nem keres.

Kedvesen, barátian válaszol mindig, de nem túl hosszan. Ha írok, hogy hogy van, miujság vele, vagy valami konkrétumra kérdezek rá, válaszol rá. De nem kérdez vissza, hogy velem mi van, csak írja, hogy reméli jól vagyok.


2X beszéltünk meg találkozót, egyiket sem konkrét dátummal. Az elsőt ő vetette fel, hétvégét beszéltünk meg, de csak hogy melyik hétvégén talizzunk. Mondta, hogy addig beszélünk még és pontosítunk, nem tudja pontosan megmondani még. Nem jött össze a tali, nem kerestük egymást (én nem értem volna rá, ő nem keresett de később kiderült, hogy programja volt).


Utána 1-2 héttel írtam neki, hogy hogy van miujság vele, áll e még a tali. Felhívott, de nem kérdeztem rá. Akkor is ő hozta fel, hogy írtam a talit, mondta hogy mindenféleképpen találkozzunk valamikor. Mondott egy kb. 2 héttel későbbi hetet, a téli szünet hetét. Elmaradt az a tali is.

Karácsonyra írtam neki sms-t, válaszolt, majd egy újabb sms-ben rákérdeztem, hogy 2 ünnep között tudunk e találkozni. Nem válaszolt rá. (bár lehet, alkalmatlan időben írtam)

Pár nappal később egy köszöntő sms-t írtam, arra válaszolt kedvesen, azóta semmi, újévi köszöntő sem.


Nincsen senkije kb. 1 éve, közel 10 évig volt együtt valakivel.



Ennyire félénk lenne? Telefonban sem tűnik félénknek, rengeteget beszél, mesél. Illetve hát személyesen is azért csak megcsókolt... Igaz, ivott ő is-én is, de megcsókolt. Ráadásul kijelentette, hogy látja rajtam, hogy bejön nekem.


Viszont a továbbiakban nem szeretném őt keresni, meg akarom várni, hogy ő keressen. Akárhányszor keresem az utóbbi időben, túl sokat agyalok, és semmi pozitívum, előrelépés nem történik. :/

2014. jan. 22. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Viccen kívül hagyd a francba...
2014. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyi gond van vele akkor hagyd a fenébe.
2014. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megismert közben mást.
2014. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 robifiu ***** válasza:

Hagyd a francba.

Másokkal is flörtölget,szexel,te csak "tartalék" vagy.

Sürgősen felejtsd el!!!

2014. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!