Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel bosszúlhatnám meg az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bosszúlhatnám meg az exem?

Figyelt kérdés
Megcsalt a legjobb barátnőmmel, akinek szintén volt valakije.. És most meg együtt vannak, és nekik áll feljebb arcoskodnak, nem lárják be hogy több embernek is fájdalmat okoztak.. Tudom hogy gyerekes, de a szánalmas kis összetört lelkemnek szüksége van arra az örömre, hogy lássam őket leégni.. Kérlek az olyan kérdésektől kíméljetek, hogy ez nem megoldás stb... Van valami ötletetek? Vagy valami jó beszólásotok? ( mellesleg minden alkalmat megragadok arra, hogy beolvassak nekik, hátha észreveszik magukat)

2014. jan. 25. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját...
2014. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te kaptad ezt odafentről egy korábbi cselekedeted miatt, vagy ha te masszívan ártatlan vagy a történetben, akkor nyugodtan ücsörögve összetett karral várhatod, hogy látni fogod, hogy áll helyre a mérleg nyelve-mert fog:)
2014. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*Vagy te kaptad ezt odafentről egy korábbi cselekedeted miatt, mert masszívan ártottál vagy egy embernek, vagy egy kapcsolatnak
2014. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb bosszú, ha nagy ívben teszel rájuk és csakazértis megmutatod milyen jól érzed magad egyedül.
2014. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Állj össze a barátnőd exével!
2014. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Frepi voook ***** válasza:
Gyűjtsd magad köré azokat az embereket akiket ezzel megbántottak és kérdezzétek meg tőlük, hogy boldogak-e. Aztán hagyjátok ott őket a búsp.csába
2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mégis azt mondanám, felejtsd el a bosszút. Lásd, most is ezen rágódsz, ahelyett h gyógyulnál. A legnagyobb pofoncsapás az ellenségednek, ha azt látja, jól vagy. Tehát hagyd a beszólásokat. Ha összefuttok, emelt fõvel menj tovább. Sõt, egy vigyort is megengedhetsz magadnak! Gondolj erre: " engem úgy neveltek, hogy a használt, megunt játékaimat adjam át a kevésbé szerencséseknek." Ez jusson eszedbe, ha együtt látod õket és a vigyor is meglesz. Hajrá! :)
2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nekem ez volt az első komolyabb kapcsolatom, és egyáltalán nem tehettem róla.. szükségem van erre az örömre..tudom hogy az lenne a legjobb ha látnák rajtam hogy jól érzem magam egyedül, és ez így is van mert a barátaim összetartanak..de nem nézem tétlenül, ahogy előttem boldogok, miközben engem tönkretettek..
2014. jan. 25. 10:15
 9/14 anonim ***** válasza:
8 Ez már megszállottság. Ostobaság amit csinálsz.
2014. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nem ajánlok valami nagyon kemény bosszút, amivel nagy fájdalmat okozol neki,mert

1, akkor lemész a r*b*nc meg annak a k*cs*gnek a szintjére

2, hidd el, tapasztalat, nagyon nagy bűntudatod lenne. ellenem is tettek sok durva dolgot,rühelltem az exem pofáját, de megbántam utána hogy fájdalmat okoztam.

Névtelenül idegesíteni viszont nem vészes! (Szerintem, de ha nem muszáj , ne csináld)


[link]


[link]


Nagyon figyelj, hogy ne bukj le, akármilyen kis csínytevésnek látszik a dolog jelenleg. A mostani barátomat feltette az exe egy meleg oldalra, mert "volt pofája otthagyni" miután megcsalta. A csajt megverték jópáran, nem barátom utasítására, csak van néhány beteg haverja, akik nagyon a szívükre vették. Mellesleg azóta a fél város le tudná köpni. Szóval vigyázz tényleg.

2014. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!