Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ennél gázabb dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennél gázabb dolog?

Figyelt kérdés

Részegen felhívtam a legjobb barátomat, hogy szerelmes vagyok belé és le akarok feküdni vele.


Most komolyan, van ennél lejjebb? Mi a franchoz kezdjek most? :D

Nektek volt már ilyen élményetek? 18L, elsüllyedek


2014. jan. 25. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
uhh...megbeszéltétek?:D gondolom van...
2014. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
És dugtatok már?
2014. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt, csak nem telefonba, hanem személyesen, az egyetlen alkalmon amikor többet ittam és mivel nem bírom az italt igy a nyelvem megeredt, és még sírtam is hozzá:D ősrégen volt. Másnap azt sem tudtam hová bújjak, én is elsüllyedtem:DD Fel a fejjel, reméld hogy a memóriája csapnivaló, és akkor könnyebb lesz:D
2014. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*le akarok feküdni vele. Ezt nem mondtam neki, csak az elsőt:D
2014. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Létezik!!!, ha nem tartod a szavad!
2014. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én egy sokkal gázabb sms-t küldtem részegen a pasimnak (!!!) igazából félig viccnek szántam, de nem jött össze. szerencsére egy órás telefonálással helyre tudtam hozni és sikerült meggyőznöm, hogy nagyon szeretem és ez egy hatalmas hülyeség volt...már nem vagyunk együtt, de még ma is szégyenlem magam miatta....
2014. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ez még nem minden... tökéletesen emlékszik mindenre.

Olyanokat mondtam neki, hogy halálosan szerelmes vagyok belé (ami igaz, de nem így akartam a tudtára adni), meg hogy nagyon szeretném "végignyalogatni", meg kielégíteni és hasonlók...... És emlékszik!! Úristen, annyira szégyenlem magam megőrülök.

2014. jan. 25. 13:30
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mese. Le kell ülnöd vele beszélgteni. Mondj el neki mindent, hogy tényleg szerelmes vagy belé, ezt a telefont nagyon sajnálod, nem ígyakartad elmondani, de hát részegen ki gondolkodik....Aztán majd mond valamit. Remélhetőleg pozitívat :)
2014. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
és tényleg így van?
2014. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogja véresen komolyan venni, ha tudja, hogy részeg voltál.
2014. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!