Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi akar valamit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi akar valamit egy nőtől, akkor mindenképpen lép? Még akkor is, ha visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Van egy nem jól működő kapcsolata, és 24 évesek vagyunk.

Mennyi időt várjak rá?


2014. jan. 21. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval van egy kapcsolatod és van egy harmadik fél.Egy pasi aki nem mer lépni?

Ő nem akar lépni mivel kapcsolatban vagy!

2014. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, én vagyok egyedül, mint nő.

Neki, mint férfi, van egy nem jól működő kapcsolata.

2014. jan. 21. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezz TE
2014. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.Midig kezdeményez ebben az esetben egy férfi.
2014. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól működő, akkor menj és verd tönkre szerintem. A szerelem szép dolog.
2014. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lép mindenképp és egyébként is az lép, aki akar és nem azért mert férfi vagy nő. A nők szeretik a könnyebbik végét fogni. Másrészt nem a Te posztod megmondani, hogy hogy működik a kapcsolata. Ha maguktól szétmennek, jó. Ha nem, az is jó. De ha te szakítod szét, még ha nem is minden 100%, akkor az NEM JÓ.
2014. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!