Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a véleményeikre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a véleményeikre vagyok kíváncsi. (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban,aki nagyon tetszik már nagyon rég óta.Nem vagyunk a legjobb barátok,de nagyon jóban vagyunk.Megkérdeztem tőle,hogy tetszem-e neki,az mondta,hogy nem... bocs.Én mondtam,hogy semmi baj,azóta is depi vagyok.Egyik nap mondtam,hogy várjon meg,megkérdeztem,hogy meg-e ölelhetem,elmosolyodott és közeledett,megölelem,mondtam,hogy ne mondja el senkinek,bólintott,köszöntem neki és elmentem.Azóta nem is beszéltünk,pedig egy osztályba járunk.Néha rámnéz észreveszi,hogy figyelem és elfordul.Arra lennék kíváncsi,hogy mit gondoltok erről.

2014. jan. 25. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

felejtsd el a pasit. megért egy próbát de többet ne csinálj hülyét magadból.

lépj tovább, keress mást.

2014. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, elég szánalmas voltál.
2014. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ebből nem valószínű hogy lesz bármi is, inkább keress mást
2014. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszta depi leszel kb. 2 hónap múlva. Addigra teljesen belehabarodsz ő meg leszív téged. Vigyázz ezzel.
2014. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem megnyugtató
2014. jan. 25. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből már ideje lenne észrevenned, hogy semmi esélyed sincs nála.
2014. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed sajnos
2014. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!