Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a barátnőmből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátnőmből, hagyjam ott?

Figyelt kérdés

Próbál irányítani, mint egy 5 éves kisgyereket, pedig nem viselkedek úgy, egyszerűen csak őt más dolgok érdeklik, mint őt és mintha lenézné azt amihez értek.

Pl vettem egy ilyen életmentő fémfólia-takarót ami elvileg visszasugározza a testhőt, így mondjuk veszélyhelyzetekben sem fagy meg az ember ha magára húzza.

Napok óta próbáltam vele megbeszélni, hogy hol teszteljük le élesben, erre mivel nem hajlandó foglalkozni az üggyel leültem az utcán, magamra húztam, kipróbáltam.


Visszajött, lerángatta rólam mint egy gyerekről és elhúzott, hogy menjünk már, le is voltam vetkőzve mert benne voltam, majdnem szétfagytam de őt csak az érdekelte, hogy irányíthasson. Nélkülem is haza tudott volna menni.


Utána mondtam neki, hogy akkor az udvaron kipróbálom, közölte, hogy ő akkor kizár, és betuszkolt az ajtón.


Amikor itthon vagyunk általában az anyjával TV-zik. Én gépezek. Egyre többször csinál ilyeneket amúgy (mármint, hogy teljesen ellehetetlenít)


Én bántani nem fogom, ott fogom hagyni. Miért csinálja ezt? Minek van még velem ha leszar? Én ezt így nem fogom folytatni, amúgy csak egy ideje lett ilyen.


Amúgy már az anyja is dirigál, lekezelően beszél velem, a lánya meg néha még fel is veszi és ő is oltogat.


2014. jan. 25. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Házasodj össze a fémfólia takaróddal. :)
2014. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked egy olyan takaró? Ennyiszer túrázol kint a hidegben? vagy ennyiszer iszod a sárgaföldig magad? esetleg hontalan vagy?
2014. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én is elráncigáltalak volna az utcáról, ha ott levetkőzöl és betakarózol....
2014. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu :D Jót nevettem ezen a takaró dolgon :D
2014. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hú...Te tényleg...

Aztanemjóját...

2014. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kieg.:

drága barátom, lusta, folyton a gyakorin lóg, amikor kint vagyok, általában főzök, és úgy kell kirángatni a számítógépe elől, hogy egyen végre valamit.

A TV nézés meg odáig igaz, hogy itt ül ez előtt az oldal előtt, vagy mire végzek a mosogatással, tisztálkodással, evéssel, főzéssel, már egy kiscsajjal beszélget, velem pedig alig beszél. Mostanában már csak akkor nyúl hozzám, ha lyuk hiánya van.

Ja és nem irányítom, a fólia már párszor le lett tesztelve (vasótállomáson, szobában) amikor meg kéne majd, addigra szét lesz menve. Az meg szerintem nem az én hibám, hogy nem akarom,hogy felfázzon, mert ahol a segge éri a földet, ott felfázik, és aztán jól fog kinézni.

Én csinálok meg általában mindent, takarítás, főzés, rendrakás, ő meg csak gépezik.

(Kérdező b.nője)

Ha meg szerintetek tényleg én vagyok a hibás akkor ez van.

2014. jan. 25. 19:33
 7/19 anonim ***** válasza:

tényleg most hogy olvasom én is kaptam egy ilyen takarót csak ottfelejtettem -most meg nincs meg :(

pedig jó célt szólgált volna..

2014. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem a jelentet, ahogy ott ülsz a járda közepén egy fóliatakaróba csomagolva és várod, hogy felmelegítsen, amíg a barátnőd ott áll melletted. :D


Egyébként eléggé lejön a kérdésedből, hogy nem illetek össze, szóval ezt a döntést szerintem minél előbb hozd meg.

2014. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Most elvette a gépet és leírta a saját véleményét.

Igazából segítenék neki, de mivel nem "védett be" az anyjánál és ígyis általában le vagyok oltva, hogy mit hogyan hova pakoljak, mittudomén, minden véleményem ki van nyilvánosan röhögve, hogy mekkora marhaságokat beszélek (az anyja által), stb, inkább bele se szólok.... hanem elvonulok és gépezek (általában munkát keresek, stb)

Ráadásul szerintem fontosabb lenne most a kettőnk életének az alakítása mint az, hogy milyen rend van a szobában, vagy valami. Iszonyatosan idegesít, hogy az anyja úgy kezel mintha a gyereke lennék amikor a barátnőm párja vagyok elméletileg. Lassan már olyan kérdéseket sem bíznak rám, hogy hogyan újítsuk majd fel a szobáját, mit vegyünk oda, stb. Szinte az egész család ellenem van.


A barátnőm sem csinál most mást, csak megcáfolja azt ami a meggyőződésem...

2014. jan. 25. 19:37
 10/19 A kérdező kommentje:

"azt mondja bebeszélem magamnak, most meg közölte, hogy mindjárt kihúzza a mobilnetet.... " 22 éves vagyok, férfi... mit tegyek ha ilyen velem egy nő?

Bolond lennék ha nem hagynám ott.

2014. jan. 25. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!