Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de nem tudom, hogy hogyan szólítsam meg. Hogyan kérdezzem meg tőle hogy tetszek-e neki? Rávezetőkérdések is jók lennének. Avagy honnan tudom, hogy tetszek-e egy lánynak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 19:30
 1/5 sándorjános ***** válasza:

Ha sokat mosolyog, sokat turkál a hajában, ha beszélgettek, ha melléd űl a tölled messzebb eső combját is feléd fordítja, ha sűrűbben vesz levegőt, ha utánnad néz, miután elköszön, ha szemezéskor hamar elkapja a tekintetét, akkor szimpatikus vagy neki.


Ha idétlenségeket válaszol zavarában, elvörösödik és nevet, az ajkára harap, vagy nagyon izgága lesz hirtelen (sokan izgágaságukban próbálnak mihamarabb lelépni), ha hagyja, hogy már az első beszélgetésnél hozzá érj (mondjuk átkarold, sugjhatsz neki valamit, vagy pusztán össze foghattok a kezeitekkel NEM KÉZFOGÁS ÉS NEM KÉZEN FOGVA BESZÉLGETÉS, hanem puszta érintés szinten), akkor szerintem nyert ügyed van :D

2014. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köcce ezt most már figyelni fogalom
2014. jan. 26. 08:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ás már meg szeretném kérdezni tőle, hogy járna-e velem, de hogyan kérdezzem meg és mit csináljak ha igent mond vagy a rosszabbik esetben nemet?
2014. febr. 7. 15:46
 4/5 sándorjános ***** válasza:

Legutóbb megkérdeztem egy lánytól, hogy járna-e velem, ő azt mondta igen, megpróbálhatjuk. Én megfogtam a kezét és közöltem vele, hogy milyen nagyon boldog vagyok. ILYET NE CSINÁLJ...


elutasított a ge**be. Szerintem pusztán csókold meg egy jó pillanatban, mondjuk egy randin, amikor éppen ő nem tud mondani semmit, de látja rajtad, hogy gondolsz valamit. Mielőtt kitalálja, hogy mit gondolsz, az előtt csináld. Legyél meglepő, de ne ijjeszd meg. Egyszerűen csak hagyd, hogy ne emeljen fel falat előtted. Ha elgondolkodjátok az adott pillanatot, vagy elkezdetek beszélni róla, akkor meg van lőve az egész.


Különben meg hívd egy nyugodt pontra, ahol nem zavar a környezet, például egy randin, ha mondjuk koncertre mentek, akkor nem minden esetben a pogó közepe a jó hely :D meg szeretik a lányok tudni, hogy nem lesznek pletykák cépontjai, ezért, ha egy olyan szociális helyen ütöd nyélbe "az igazság pillanatát", mint az iskola, akkor ügyelj rá, hogy nyugodtan legyetek olyan helyen, ahol nem fél, hogy úgymond "rajtakapnak", ha egyszerűen csak megcsókolod. Különben szerintem legyél aranyos, de ne nyálas. Mondj egy rövid rávezetőt, hogy pl.

- tudod mióta ismerlek ... ?

- Néha olyan fura ez, így együtt (űlni/ állni/ lenni).

- Gondoltam valamire.


Tehát legyél kicsit ködös, de ne annyira. Amennyire ködös dolgokat vetsz fel beszédben, annál konkrétabb dolgokat cselekvésben. Így ő az érzelmek és gondolatok hullámát nem tudja megűlni, nem tud ellenállni neked.


Nem sok komoly csajom volt eddig (3), de szerintem így működik ez az igazság pillanata dolog. Akikhez nem így közelítettem, azok mind elutasítottak.

2014. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, megkérdeztem szerint így, hogy: nem lenne-e kedved járni velem?-és azt láttam az arcán, hogy egy kicsit megrémült és azt mondta, hogy még meglátja/még gondolkozik rajta.

Na, és ilyenkor mi van?-Miért kért úgymond időt? Aggódnom kellene, hogy azt mondta, hogy még meglátja/még gondolkozik rajta?

Ilyenkor általában mennyi a lányoknál a gondolkozási idő?

Mennyi idő múlva kérdezzek rá, hogy ha nem hozza fel a témát nem mond semmit?

2014. febr. 19. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!