Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már nyomorultnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már nyomorultnak magatokat?

Figyelt kérdés
Magányosnak,olyannak,aki sosem elsz boldog átveri mindenki főleg párkapcsolatban szerencsétlen a szerelemben és az élet egyéb területén is. Most szakítanom kéne kell kellett és egyszerűen reménytelennek látom a világot.
2014. jan. 25. 21:30
1 2
 11/19 Költőnő? ***** válasza:
18 évesen még bőven előtted áll minden h javíts
2014. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
igen :/ amikor az egyik legjobb barátnőm lenyúlja azt a srácot aki nekem tetszik... majd mindenkinek vele henceg....de szerencsére egyik barátját sem érdekli,mivel neki nem maradtak barátai :D ez vigasztal nekem legalább barátnőim vannak, fiúk meg majd lesznek....de ehhez hogy ezt meglássam kellett pár hónap :)
2014. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sir Sarcasm ***** válasza:
Én ritkán vagyok így, ne akaszd fel maga, az a legnagyobb hülyeség, főleg, hogy semmi komoly bajt nem sináltál.
2014. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Anonim oldalról lévén szó, akár le is írhatod a történetet. Kíváncsi lennék rá. Persze csak ha gondolod. Akár priviben, akár itt.


22/F

2014. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Most ebben a pillanatban pont ezt érzem.... Üresség, bizalmatlanság, csalódottság, szinte ki vagyok égve... Semmi nem nyújt örömet.... 24/L
2014. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Állandóan annak érzem magam.

Úgy érzem, hogy másoknak legalább a lehetőség megadatik, nekem meg semmi

18F

2014. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
elég sokszor..
2014. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hmph! Most akkor panaszkodjak? 22 vagyok, 2 hét múlva 23 és sosem volt még párom. A rendes lányok meg észre sem vesznek általában, csak a "nem rendesek". Én viszont tisztességes lányt szeretnék és nem adok alább. Közben megöl a magány. Mégsem akarom magam felkötni.
2014. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is állandóan nyomorultnak érzem. De áhh.... ezt úgy hívják, hogy egzisztenciális krízis. Majd elmúlik talán.


26/F

2014. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!