Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik szépnek érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szépnek érzitek magatokat! Titeket minden férfi megnéz az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen érzés? :D

2013. dec. 5. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem érzem magam szépnek, bár mindenki azt mondja hogy gyönyörű vagyok és elég sokan meg szoktak nézni.
2013. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De aki szép, azt mindenki megnézi? :D
2013. dec. 5. 22:04
 3/13 anonim válasza:
Jo erzes..olyan mintha vmi dragako lennek
2013. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
oké tudom amit tudok, de attól még nem szeretem magam így nem is látom magam szépnek és nem kellemes a börömben.
2013. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában a többség megszokott, igen.

De minden hülyeség, meg önsajnáltatás nélkül, néha zavaró tud lenni. Ha egy olyan pasi teszi, aki tetszik, valamint nem néz ki ránézésre egy tajparasztnak de legfőképpen nem nyálcsorgatva bámul, az egyértelmű, hogy imponál. Ellenkező esetben nagyon zavar, sokszor görgetem is rájuk a szemem...

2013. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én se érzem magam szépnek, mégis mindenki megnéz


Quasimodo

2013. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem néz meg MINDENKI de azért vannak pasik akik így a bkvn, utcán megnéznek. hát jó érzés és önbizalmat ad, ennyi.
2013. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam szépnek magam, de mégis sokan megbámulnak és igen, zavaró tud lenni.
2013. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

akkor majd becsukjuk a szemünk, de ha úgyse vagy szép akkor a te esetedben jobb is lesz így mindenkinek :D

2013. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szépnek érzem magam, de nem néz meg minden férfi az utcán. Rengeteget számít, hogy mit veszek fel, egy divatosabb, kihívóbb ruhában sokkal jobban megnéznek, mint egy visszafogottabb, egyszerűbb darabban.
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!