Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én vagyok az egyetlen,...

Csak én vagyok az egyetlen, aki nem akarja elfogadni, hogy a másik nem többsége csúnya tartja, de még a saját neméből is sokan annak tartják?

Figyelt kérdés
Úgy értem elismerem és látom, hogy nem vagyok egy helyes fiú, nem vagyok egy adonisz, arcom sem tökéletes, nagy orrom van és elálló füleim, deén mégis inkább cukinak, aranyosnak látom magam, van valami báj az arcomban szerintem, de eddig csak nagyon kevés lány mondta ezt nekem. Fura, mert van, hogy lányok megnéznek, de nem tudom, hogy azért, mert csúnya vagyok vagy, mert bejövök nekik. Valahogy nem érdemes nekem nagyon szép lányoknál próbálkozni, akiknek kicsi az értelmi szintje vagy ilyen bulizós, beszólogatós típusok, arra már rájöttem, mert ők eddig mind rondának tartottak és többnyire ők is csúfoltak ki, néztek el a külsőm miatt. Akiknek bejöttem, ők inkább ilyen szürke egér típusú vagy értelmes, bájos, cuki, aranyos lányok voltak. Én csak szeretnék egy olyan lányt találni, aki megérdemli, hogy szeressen és, aki elfogad úgy, ahogy vagyok, még, ha nem is egy álompasi külsőre. Nekem sem kell tökéletes külsejű lány, a jellem amúgy is fontosabb.
2013. júl. 25. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogadjunk h nem is ennyire vészes a szitu.. képet..
2013. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy te el tudd magad fogadni.

Az, hogy cukinak és aranyosnak tartod magad az hát... na mind1, nem kötök bele.

2013. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem csak te, rajtad kívül még elég sokan vergődnek itt egész nap.
2013. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Szoktál nézni tehetségkutatókat? Na ott is vannak gyöngyszemek, akik nem fogadják el az igazságot magukról, és kardoskodnak, hogy ők jók ;)


Hát ha annyira jól nézel ki és minden rendben van veled, akkor nem lehet nagy probléma :P

2013. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 One more please! válasza:
95%
óraállítás volt? Mert ezek a kérdések du. szoktak lenni.
2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Tehát ha odamész egy plázacicához, aki válogathat a pasik között, akkor elküld a pi.csába.

Azok a "szürke egerek", akiknek bejössz, meg neked nem kellenek.


Szerintem vágd le a pö.csöd, mert ezzel a felfogással soha nem fogod használni.

2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, 16 éves (lassan 17) és kb 6-8 éve hallgatom a mai napig h milyen csúnya vagyok... a mai napig nem értem meg, barátom is van. De engem anyum és a bátyám is lecsúnyáz, hiába van kb. havonta 1-2-3 nap amikor szépnek érzem magam..:(

Ettől a te helyzeted gondolom jobb. Nekem a fülem és a fogam a csúnya :(

Szerintem az ilyet nem lehet elfogadni..

2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Didiiayer ***** válasza:
A lényeg, hogy te elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Előbb-utóbb meg majd találsz egy ilyen lányt is. :)
2013. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek a buta plázacicák? Azok kb. 90%-a képtelen a komoly kapcsolatokra. örülj neki, hogy az ,,egereknek" bejössz :)
2013. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Patrik, te vagy az? :D

Na hogy válaszoljak is. Nem tudom, általában az emberek többsége aki csúnyának mondja magát, nem az.

Szóval én is csúnya vagyok, és egyébként pont tegnap jött velem szembe két csaj és így nevettek rajtam. Nem tudom miért. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki akar úgy is talál rajtad hibát, aki meg nem, ő az igazi. :D

2013. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!