Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzone (de meg valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone (de meg valahogy mentettem amit tudtam) mit tegyek? Plusz kene egy kis segitseg:S tobbi lent

Figyelt kérdés
Na szoval van egy lany akivel tobb mint 4 honapja beszelek. Fb-n ismerkedtunk meg az elejen full jo volt minden nagyon joba lettunk. Aztan egyre tobb rossz dolgot tudtam meg rola, de kozben egyre jobban megszerettem. Rossz dolog pl. hogy szerelmes egy masik sracba es miatta kb depresszios es allandoan en vigasztalom..masik hogy vagdossa magat..egyszer mar lebeszeltem rola azt mondta hogy sokat segitettem de en nemhiszem mivel ma is irta hogy rossz dolgot tett.. Na es a mai sztori hogy megkerdezte tolem hogy szerelem vagy baratsag. Mondtam neki hogy mivel meg nem talalkoztunk igy nem lehetek szerelmes de tetszik. Vegere irta h o csak baratkent tekint ram. FRIENDZONE. Es itt jott az az icipici mentesem(ami nem biztos hogy bejott) hogy azt mondtam hogy EGYENLORE enis csak baratkent tekintek ra mert nem tudok tobbkent amig nem talalkoztunk. Erre most minden happy(egy kicsit) es irja hogy rosszat csinalt(vagdosta magat) nem tudom mar mit csinaljak nem akarom ott hagyni siman mert tenyleg szeretem es szuksege van ram. Szerintetek?
2014. jan. 25. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Te eltudsz kepzelni magad mellett egy olyan lanyt aki vagdosa magat? En tuti nem
2014. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kicsit keményebb hangon, hogy ha még egyszer megvágja magát akkor odamész és csak azért is megdugod, majd figyeld mit reagál.
2014. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat en sem epp ezert szeretnek ezen is valtoztatni
2014. jan. 25. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon durva lelki baja lehet, ha ilyeneket csinál.. Ezt neked kell mérlegelni, hogy így vállalod-e de szerintem ne erőltesd. Hasonló lelkibajos barátnőm lett és rengeteg, iszonyú sok türelmet, törődést igényel és - őszintén szólva - nem a leghálásabb fajta.. reméld hogy ő nem ilyen..
2014. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Meg egyutt vagytok?
2014. jan. 25. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:

sok ember küzd lelki betegségekkel,valamikor el tudja fogadni a másik,valamikor túl sok már amit nem bír el.Szerintem ez nem egészséges kapcsolat(lelki bajokon kívül értem).Barátként sem hiszem hogy jó lenne ezt fojtatnod.


Egy 27 éves.

2014. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudnam csak ugy abbahagyni ezt a baratsagot..aztan gondolj csak bele hogy egy barat elvesztese utan meg rosszabbul lesz..azt meg nem birnam ki hogy miattam legyen barmi baja is:/
2014. jan. 25. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Most ez bunkónak fog hangzani, de ez a lány éppen azt élvezi, hogy a vagdosásával hívja fel magára a figyelmet, nem véletlenül osztja meg, az a cél, hogy foglalkozz vele meg a szenvedéseivel... szerintem vagy hallgathatod mostantól a végtelenségig a panaszkodását és ápolgathatod a lelkét, vagy mond meg neki, hogy te szeretnél többet és próbáljátok meg együtt.

Ő nem barátként tekint rád, hanem lelki szemetesládaként. Én is ilyen hülye szenvedő kamaszlány voltam, ismerem a típust jobban, mint hinnéd. Ő mennyit foglalkozik a te lelkeddel? Kitalálom te vigasztalgatod az ő kis lelkét, meg ő is saját magával van nonstop elfoglalva és a szenvedéseivel, és komolyat nem akar de lehettek barátok...


23N

2014. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!