Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert almodok mostanaban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert almodok mostanaban az exemmel?

Figyelt kérdés

4 honapig voltunk egyutt,de az en hibam miatt szakitottunk nagyon szerettem ot talan o volt az eletemben az elso igazi szerelmem ( 19 eves vagyok ) nagyon csunyan valtunk el de utana beszeloviszonyba voltunk ,de mostmar abban sem vagyunk..


es nem tudom miert almodom vele annyit es mindig azt almodom hogy egyutt vagyunk es boldogok !

nagyon fura erzes valahol jo valahol meg nem :/



2014. jan. 26. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdeklne.. én is mindig az exemmel álmodok.. mi csak 2 hónapot voltunk együtt, de nekem is első nagy szerelem.. mi alig beszéltünk azóta.. csak pár-pár szót facebookon.. de pont ugyan ez van velem is, hogy együtt vagyunk..boldogok vagyunk..:(
2014. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még az előzőt szeretitek a szívetek mélyén, nem lehet vkt csak úgy kitörölni
2014. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig én úgy érzem túl vagyok rajta.. nem léptem tovább az tény, mert nincs más az életemben, de boldog vagyok az exem nélkül :) #1es voltam
2014. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hat igen nagyon nehezen engedtem el ot :/

es ha ugy lenne siman ujra kezdenem vele de boldog a baratnojevel :)

2014. jan. 26. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
oo én is így vagyok :/ nehéz elengedni.. de ő boldog.. és kezdem ezt elfogadni valamilyen szinten :))
2014. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!