Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemmel mindig is tartottuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel mindig is tartottuk a kapcsolatot, de mostanában majdnem minden nap beszélünk, legtöbbször ő ír. Újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés
Sose tudtam rajta kiigazodni, majdnem két évig együtt voltunk, de már kb 2 éve vége. Nagyon aranyos velem, de néha nem válaszol vmire, meg mond furcsa dolgokat és mint írtam legtöbbször viszont ő ír rám. Nem az a nagy csajozós, szval flörtölni nagyon nem flörtöl, de sokkal kedvesebb velem, mint régebben
2014. jan. 16. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
létezik barátság kapcsolat után, csak nagyon egyszerűen és nyomatékosan tisztázni kell az elején!
2014. jan. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de 2 év után hirtelen?
2014. jan. 16. 01:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak annyit jelent, hogy nőtt a kedveltségi szinted nála. Olyat mondtál vagy tettél ami pozitiv hatást gyakorolt rá, tetszett neki igy most a "topon" vagy nála amig nem rontasz valamivel. De az is lehet, hogy egyszerűen csak jó napja volt, vidám és boldog. Olyankor én is kedvesebb vagyok mindenkivel.

Talán úgy érzi a fentiek hatására, hogy magasabb fokra lépett a barátságotok ezért változott. De az is lehet, hogy a régi érzések sejlettek fel benne. Én ismerem ezt a dolgot. Kb ilyesmire kell gondolni.

Ettől még nem biztos, hogy újra akarja kezdeni, de nincs kizárva. Majd alakul, csak maradj olyan vele mint eddig mert úgy látszik az bejött neki.

2014. jan. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ez csak annyit jelent, hogy nőtt a kedveltségi szinted nála. Olyat mondtál vagy tettél ami pozitiv hatást gyakorolt rá, tetszett neki igy most a "topon" vagy nála amig nem rontasz valamivel. De az is lehet, hogy egyszerűen csak jó napja volt, vidám és boldog. Olyankor én is kedvesebb vagyok mindenkivel.

Talán úgy érzi a fentiek hatására, hogy magasabb fokra lépett a barátságotok ezért változott. "



Én is inkább ebben gondolkodnék a helyedben, ha csak azóta nem szúrtad el iszonyatosan a dolgokat.

2014. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!