Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogyás bosszúból egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyás bosszúból egy férfi miatt? Valaki csinált már ilyet? Hogy sült el?

Figyelt kérdés
Az illető átvert, megcsalt, megalázott, vagy csak simán csak észre sem vett titeket soha? És így akartatok rajta bosszút állni hogy lefogytok, jó nővé váltok, de ha majd próbálkozik nálatok akkor ti fogtok vele játszadozni, vissza adva minden sérelmet.
2014. jan. 26. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne bosszubol es ne mas miatt akarj fogyni. Foggyal azert ha dagadt vagy!


Vagy forditott esetben Nalad ugy van, ha boldog vagy meghizol es ha csalodsz akkor lefogysz bosszubol? Kicsit fura gondolat.

2014. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert lefogysz nem biztos, hogy rögtön el fog kezdeni "próbálkozni".
2014. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
olyanért sose tenném, akinek ennyire csak a külső számít. De ha tényleg van miből leadni, motivációnak nem rossz. Csak nem valószínű, h a végén valóban azt a célt éred el vele, amit eredetileg akartál
2014. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én voltam így, szerelmes voltam egy srácba 4 évig, rendszeresen beszélgettünk, találkoztunk, de sose vette a lapot, a jelzéseimet, de kb. minden héten mással szexelt, velem meg szexet se akart, pedig párszor rámásztam. Tavaly meg egyszer csak nem akart talizni velem, meg sose válaszolt üzieimre. Nekiálltam sportolni, napoztam, hogy barna bőröm legyen, meg szexi legyek, hogy elcsábíthassam a srácot. A végére tök jó alakom lett, de a srácnak nem kellettem, viszont 100 másiknak igen :d meg nekem is több önbizalmam lett és szarok arra kis patkányra, aki miatt 4 évig szenvedtem lelkileg.
2014. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alapvető motiváció hülyeség, de amúgy maga a folyamat hasznodra fog válni.

Egyrészt nem fog ettől még rád hajtani valószínűleg, másrészt megeshet, hogy igen, és mégis adsz neki esélyt, ami szintén hülyeség lenne...

2014. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!