Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként muszáj kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként muszáj kezdeményeznem a nőknél, vagy léteznek olyan nők is, akik sült galambként repülnek a férfi szájába?

Figyelt kérdés
Valamiért sose volt viszonyom nővel az elmúlt 24 évem alatt. Talán a kezdeményezés hiánya miatt, vagy egyszerűen csúnya vagyok, és így minden nő kerül?
2013. ápr. 17. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

"a Sult galamb" nagyon finom én szeretem a meglepetéseket,

nem kell feszengeni a témán elég sok csajvan elég,ha kavarsz velik,hidd el egyiknek se leszel sose elég jó,csak ha azt erzi hogy az élet láncolta hozzád neki is szarul sultek a dolgai te biztositani tudod neki ami kell és ö ezzel megelégszik,nem érdekes hogy szép e vagy vagy sem,de ha az te akarsz kezdeményezni felkell készulj sok csalodásra ha nincsenek meg a testi adottságaid sok lány semmibe vesz vagy lennéz kihasznál.testi adottságok magasság,szép arc,atletikus testalkat....21/f ez a véleményem

2013. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet:

kezdeményező: nem kezdeményező:

Jóképű: a lányoknál sikeres, szinte a lányok mász-

nagymenő nak rá.


Átlagos: vannak sikerei a talán lesz barát-

lányoknál nője


Ronda: rengeteg vissza- sosem lesz

utasítást kap, és barátnője

sosem lesz barátnője


Válaszd ki, melyik igaz rád.

2013. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Öhm... megpróbáltam táblázatosan írni, de nem jött be... a lényeg, hogy ha ronda vagy, akkor semmi esélyed...
2013. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Legfeljebb szemeznek egy kicsit, és rám mosolyognak, de maguktól sose jönnek hozzám beszélgetést kezdeményezni.
2013. ápr. 17. 13:02
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Na egy újabb muja pasi, aki várja a csodát és sír.


29/n

2013. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Normális esetben nem kellett volna már egy nőnek rámvetnie magát, és kb. megerőszakolnia?
2013. ápr. 17. 13:10
 7/25 anonim ***** válasza:
Mi a csudának kellett volna egy nőnek rád vetni magát? Mert ahhoz is lusta vagy, hogy udvarolj valakinek?
2013. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Gondolj arra úgy, mintha egy alma lennél a piacon. Ott sem mindegyik esik ugyanabba az árkategóriába. Ha jóképű vagy, akkor bekerülsz abba a ládikóba, ahol minden alma szép fényes és piros. Aki innen választ, az hajlandó nagyobb árat is kifizetni érte. Aztán van egy ládikó, ahol a kicsit szépséghibás almákat tárolják. Ezeket az árus már nem tudja olyan drágán eladni. Aztán meg vannak azok az almák, amiket az árus már a pultra sem rak ki olyan rondák, de azért reméli, hogy valami nagyüzemi gazdára rá tudja sózni, hogy az pálinkát főzzön belőle esetleg. Valahogy a lányok is így válogatnak, csak nem anyagi, hanem időbeni, energiabeli befektetés szükséges. A szép almák megszerzésébe fektetnek annyit, hogy odamennek, kezdeményeznek, mert ugye azok az almák milyen szépek. Aztán az átlagos almákat már nem akarják ilyen drágán megszerezni, de annyit még mindig hajlandóak tenni érte, hogy jeleket küldenek. A ronda almák meg amúgy is csak megfeküdné a gyomrukat, szóval azokra rá sem néznek.
2013. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
"Normális esetben nem kellett volna már egy nőnek rámvetnie magát, és kb. megerőszakolnia?" Mert te olyan szép, jo, férfias, ......vagy? (Önbizalmad ugy tünik azért van.)
2013. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ezzel nem azt akartam mondani, hogy tökéletes vagyok. Csak nehogy már szebb legyen nálam egy olyan emo beütésű, lányos srác is, aki majdhogynem úgy is öltözködik, mint egy csaj, a hangja is sokkal vékonyabb, mint nekem, és mégis ott van mellette egy helyes kis barátnő. Nem egy ilyet látok sajnos. Vagy éppen egy pocakos fickót, aki nem egészségesen testes, hanem majdhogynem gurul.

Én meg hiába mozgok, sportolok aktívan, hiába jó a testtartásom, hiába lövöm be a hajamat, hiába mosok fogat, hiába hordok sportos ruhákat, mégse jönnek hozzám a nők maguktól beszélgetni. Alig tudom elhinni, hogy a nők ennyire rühellnek valamiért. Csak a vékony testalkatom oszthatja meg a véleményeket, de mint mondtam, az emosok is simán becsajoznak, akik kevésbé férfiasak külsőre, mint én.

2013. ápr. 17. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!