Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért/hogyan vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért/hogyan vonzóbb az, aki nem foglalkozik veletek?

Figyelt kérdés
annyiszor hallottam már... "tepertem egy lányért, de csak nem oldódik a jég, csak nem oldódik a jég, csak nem oldódik a jég - najó, le vagy sza.rva, keresek mást" - és a lány kezdett el nyomulni. Ezt hogy csinálják a pasik? Nők, nektek miért lesz vonzóbb az ilyen? Hiszen, ha bejönne mint pasi, nem kéne nyomulnunk...
2014. jan. 26. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom , de tényleg így van , sokan szeretik ha semmibe veszed őket..


20f

2014. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az a vonzó, aki nem foglalkozik velünk. Csak nem kell a lábunk alá tenni mindent.
2014. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vonzás-taszítás. Nyáron kipróbáltam egy büdfös, csorgó nyálú kullanccsal teli kutyával, tudtam, hogy oda fog jönni hozzám, ezért amikor jött, megsimogattam, és mondtam neki: "Kérlek, maradj itt velem!" azonnal elment szerencsére. Ez mindig működik.
2014. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 ezt átvitt értelemben kell érteni?XD
2014. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pasik is mindig olyan után rohannak, akiket nehéz megszerezni. (persze van kivétel, ugyanúgy a lányoknál is). ere a példára meg az a magyarázat, hogy amikor nem volt ott a srác, akkor jött rá hogy mennyire rossz nélküle, és hogy érzett valamit. Hiányzik neki.
2014. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamiert nem szeretik a lanyok ha tetszenek es oda vagy erte . Van is egy tapasztalati peldam volt egy lany aki tetszet nekem sikerult elhivni randira majd kozolte velem ,hogy csak baratkent tekint meg ram , ekkor eldondottem , hogy leszarom mi a fa.znak erolkodjek ,majd aztan fordult a kocka eszre vettem hogy sokszor nezz suliba na meg .elore is koszon.Volt egy masik lany aki viszont kezdemenyezett nekem is tetszett osszejottunk ,ugy orultem hogy van baratnom hogy megmutattam az igazi ,oszinte oldalamat ,na ekkor kezdet o leszarni utana dobtam csajt mi az hogy semmibe nezz , utana meg leheget utanam mint egy kis kutya.
2014. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lanyok tobbsege ilyen,ezert nincsen a fiataloknak normalis kapcsolata es ezert is sok srac ilyen bunko es ezt sok felnott no be is latta egyik magyar tanarnom mondta ,hogy a mai lanyok miatt ilyenk a fiuk annyi eszuk van mint egy ovodasnak , meg egyszer a nagynenem mondta hogy a noi nemnel nincs alaptomosabb perzse vannak kivetelek k.urva keves
2014. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"A pasik is mindig olyan után rohannak, akiket nehéz megszerezni." ez nagy tévedés, mert bár nekem is 2x volt ilyen, de egyáltalán nem azért mert elérhetetlen. Ha csak simán belement volna egy találkozóba, és összejöttünk volna, ugyanúgy értékeltem volna - de ez most OFF topic :)
2014. febr. 1. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan ki lenne mondva, le lenne tisztázva, hogy nem érdeklem, akkor egy percet sem pazarolnék rá tovább. Ha pl. kapcsolatban lennénk, és nem kapnám meg a törődést, amire szükségem van, akkor szembesíteném a dologgal, hogy válasszon, vagy én vagy a hobbi/haverok/buli, stb. De amúgy mivel szeretek egyedül lenni, elmolyolgatni, nekem kevesebb igényem van a törődésre, másnál már lehet, hogy kicsapná a biztosítékot, ami nálam még nem.
2014. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!