Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg jobban szeretitek az egyenes hajú lányokat?

Figyelt kérdés

Természetes göndör hajam van,sokan megdicsérik,de kezdek önbizalomhiányos lenni a hajam miatt.Mindenhol azt olvasom,hogy fúj göndör,lobonc,stb.Nemrég beszólt egy lány a suliból,hogy vasaljam ki,mert irritáló.

Ilyesmi a hajam világosbarnában:

[link]

[link]

[link]


2014. jan. 26. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem aztán tök mindegy.

ha elfogadná a csúfságomat, felőlem lehetne kopasz is.

2014. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az teljes mértékbe az arcszerkezetedtől függ. Meg, hogy mennyire göndör, mert azért egy mikrofonséró tényleg nem előnyös, de azzal sok mindent kezdeni sem tudnál.
2014. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De alapjába véve nekem nincs bajom a göndör hajúakkal. Talán még kicsit jobban is tetszik, ha illik az arcszerkezetéhez, mint egy egyenes hajú.
2014. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ha ilyen a hajad akkor respect, mert gyönyörű én szeretem az ilyet :$


25/F

2014. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem az egyenes hajú lányokat. De ez csak egy huszadrangú szempont.
2014. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tök mindegy, ha a göndör izgatja a pasit, akkor be lehet sütni, ha a az egyenes, ki lehet vasalni
2014. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az összes göndör hajú lány, akivel ismerkedtem lepattintott, úgyhogy igen
2014. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
van 3 göndör hajú lány aki eléggé tetszik úgyhogy nem igaz hogy jobban szeretem az egyenes hajúakat :)
2014. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17/f nekem speciel sokkal joban vonzónak és csábítónak egyaránt erotikusnak tartom az egyenes hoszu hajú csajokat a göndör az 70 évekbeli...
2014. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a göndör haj :) 18/F
2014. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!