Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy egyből el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy egyből el kap az ideg mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
a szüleim csak hozzám szólnak és egyből ideges leszek idegbetegeskedek flegmán wálaszolok és utánna jöwök rá de tök kedwesek woltak és megsajnálom őket de mindenért ideges wagyok egy kis hülyeségen is fel tudom magam idegesíteni ordíbálok meg minden mért wan ez mit tegyek????

2014. jan. 26. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi ez a sok 'w' ?
2014. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lengyel wagy?...
2014. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy és nem tudod kezelni az aktuális helyzetet, ezért rajtuk töltöd ki a felgyülemlet feszkót.Tipikus:D
2014. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mert még fiatal wagy és hisztis.. majd kinöwöd..


-.-

2014. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
wow
2014. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok lengyel. !!


nemhiszem hogy szerelmes lennék igazából nemis szoktam fiúzni..

2014. jan. 26. 15:34
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az első lépés annak felismerése, hogy nem a szüleiddel, hanem önmagaddal van problémád.

Aztán megfejteni pontosan mi is okozza ezt a feszültséget.

Ezt úgy talán a legkönnyebb, hogy megpróbálod "kívülről" figyelni magadat, az érzéseidet.

2014. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
már gondolkodtam rajta hogy orvoshoz is elmegyek
2014. jan. 26. 15:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet hasznos egy szakemberrel való beszélgetés, de szerintem önmagad is megbirkózol vele. Hány éves vagy?
2014. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2014. jan. 26. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!