Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye egy 14 éves fiúnak egy 16 éves lanynal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokat beszelunk neten élőben is volt már úgy. Mosolyogva köszön mikor találkoztunk mintha zavarban lett volna rohecselt ilyesmi bemutatt baratnoit kezett fogtam velük megbemutakoztam és akkor ois kezett fogott velem mintha nem nem ismertük volna egymást..megmondta h menjünk elmoziba vagy bulizni.sokszor mondta h látott olyan valakit aki ramhasonlitott és azt hitte envagyok.nagyön jókat szoktunk beszélgetni baromkodni. Azt mondta egyik legjobb fiú barátja vagyok.egyszerketszer felhozta h akkot nrm leszünk barátok így hulyesegbol és akkot ez mit jelent nem értem?

2014. jan. 26. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt h menstruál épp
2014. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nem kizárt, hogy tettszesz neki. :)

Miért ne lehetne esélyed? Ha tettszik a lány kezd el neki udvarolni, és a többi majd alakul.

2014. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te bal*ék, ez a csaj akar téged. Ő nem kezdeményezhet (legalábbis úgy érzi), de egy csomó jelet küldött már, amit te nem vettél észre. Légy bátrabb, és kapd el, legyél magabiztos.

Különben is mit veszíthetsz? Max a szüzességedet, de szerintem ahhoz nem ragaszkodsz annyira.

Könyörgöm, legyél egy kicsit igényesebb. Ilyen hozzáállással az életben sem fogsz boldogulni.

1. Rendesen írjál, használd az ékezetes betűket bátran.

2. Minimum kétszer olvasd el amit leírsz.

Ha a csajt is összecsapod, mint a kérdésedet, akkor úgy vág ki mint a cicát kakilni.

Ha esetleg a csaj nem jön össze akkor kárpótold magad tanulással.

36F

2014. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2014. jan. 27. 07:33
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy 16 éves lány egy 14 éves fiúval? Én se foglalkozok nálam sokkal fiatalabb lánnyal.

:/

2014. jan. 27. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
16 éves lányokat már lassan az olyan pasik érdeklik akiknek egzisztenciájuk van pl: lakás, kocsi...
2014. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Ne magadból indulj ki.


#6 Sajnos egyre inkább igazad van, de szerintem ebben az esetben tévedsz.

2014. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
próbálkozz be a csajnál
2014. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!