Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de kiderült, hogy van barátja. Mennyire jó ötlet megvárni a kapcsolat végét, és elmondani neki, "bepróbálkozni nála"?

Figyelt kérdés
Nincs jobb ötletem, úgy érzem kizárt, hogy helyette valaki mást találjak. Az a másik lehetőség, hogy soha nem mondom el neki.
2014. jan. 27. 04:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebben csak annyi a hiba, hogy mi van, ha mondjuk nem szakítanak, vagy csak nagyon soká, te pedig várod a nagy lehetőséget, miközben lehet, hogy ha nem is lenne barátja, akkor sem jönne össze. Szerintem légy nyitott mások felé is, hátha találkozol valakivel, aki hasonló érzelmeket vált ki belőled.

Vagy esetleg mondd el neki mostanában, aztán lesz, ami lesz.

2014. jan. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igy van, maradj nyitot. Nem tudhatod mi lesz ebböl, és lehet hogy potyára vársz. Aztán ha szakitanak, és addig nem lesz neked más, akkor majd probáld megvigasztalni.
2014. jan. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!