Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egyértelmű volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egyértelmű volt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik. Összeszedtem minden bátorságomat, és odamentem hozzá, pedig csak látásból ismerem az iskolából. Köszönni szokott, de közelről nem ismerjük egymást.:) Odamentem hozzá, és gratuláltam neki (sportoló), meg kérdezgettem pár dologról. Mosolygott, vagyis úgy tűnt, meg nem egy szavas válaszokat adott. Magam is meglepődtem, hogy ennyire bátor vagyok, de nem rázott le... Szerintetek neki egyértelműnek tűnt, hogy tetszik nekem? Mi mást kellene tennem? Nem neki kéne lépnie? /L
2014. jan. 27. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mást tenned. Ez szerintem elég egyértelmű jelzés volt a te részedről. A következő lépést neki kéne megtennie, ha szeretne valamit.
2014. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez így egyértelmű volt. Neki akkor kell lépnie, ha akar tőled valamit. Segítheted azzal, hogy mosolyogsz rá, ha látod, hogy a közeledben van, illetve akár te is kezdeményezhetsz beszélgetést, de csak finoman, különben könnyű csajnak fog gondolni.
2014. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2014. jan. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!