Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az ha 2 fiu együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha 2 fiu együtt fürdik? (Nem melegegek)

Figyelt kérdés
Jo haverok vagyunk és volt már nem is egyszer hogy együtt fürödtünk.

2014. jan. 27. 15:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont gusztustalan. Már az is necces, ha valaki egyedül fürdik, mert abba a kádnyi vízbe beleázik a sok dzsuva a testéről, és abban pácolódik.. majd kiszáll és a testére visszatapad a felszínen úszó izzadtság+koszréteg. És a fele megy a törölközőbe, fele meg rászárad.. Na ezt elképzeljük kettő emberes verzióban...
2014. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ez a része olyan, hogy akkor medencébe se fürödhetne együtt két ember, akkor is egy vízben vannak, abba meg bele se merek gondolni amit Balatonrol meg iylen helyekől pletykálnak, hogy sokan abban végzik el a kisdolgukat..
2014. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
32.El kell hogy keseritselek én is beleszoktam pisilni a balatonba!:P
2014. jan. 30. 23:50
 34/38 anonim ***** válasza:
A medencébeN és a Balatonban - a fürdőkáddal ellentétben - nem azért fürdenek az emberek, hogy tiszták legyenek... Utána zuhanyzás.. Ráadásul azok mégiscsak nagyobb víztömegek, forgatórendszerrel vagy természetes módon tisztulnak azért, nem telnek meg szutyokkal egykönnyen.
2014. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
33. Ez fontos infó volt, bár értelmét még mindig nem látom. :)
2014. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Abban biztos lehetsz hogy minden 2. ember belepisil.
2014. jan. 31. 00:20
 37/38 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem voltam mostanában. :D
2014. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
2014. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!