Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-éves vagyok. A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-éves vagyok. A barátommal 8-hónapig együtt voltunk. (még szűz vagyok) szakított velem, azért mert nem tudtunk sokat együtt lenni, és kicsit hisztis voltam. De ez a szakítás nagyon megviselt. Hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem.ez a szakítás megváltoztatott..ezerszer komolyabb,tudatosabb lettem.Ő is szeret még mindíg.De fél belemenni újra.(van barátnője,akit nem szeret).Tudom hogy eltudnám csábítani.Hogyan tudnám elcsábítani?kis aranyos romantikuss pillanatokat..:D bármi lehet..mivel?
2014. jan. 17. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak megbántani, de ha egy olyan srácra vágysz, aki képes együtt lenni valakivel kamuból, csak azért, hogy legyen, és közben nem szereti, az téged is minősít. Igazán értékes és egyenes ember lehet ez a srác, érdemes érte küzdened!
2014. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon szeretem.ez a szakítás megváltoztatott..ezerszer komolyabb,tudatosabb lettem"

Nem, nem lettél, csak azt hiszed.

2014. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen..sajnos ő ilyen.tudom.nem szabadna!de nagyon szeretem.igazából..az járt a fejemben még hogy..ő nagyon fájdalmat okozott nekem.és én is vissza akarom neki adni.el akarom csábítani..és utánna ..valahogy megszivatni.
2014. jan. 17. 17:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, amíg teljesen ellentmondasz önmagadnak minden második mondatoddal, addig ne erőltesd ezt a dolgot... Te sem tudod, mit akarsz!
2014. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem.:(tényleg már nem tudom mit tegyek.de azért adjatok ötletet...
2014. jan. 17. 17:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Most áruld már el - sóvárogsz és sírsz utána, vagy bosszút akarsz állni? Nincsenek egyáltalán érett érzéseid, felesleges erőltetned. Nem vagy belé szerelmes, ugyanis elég jellemtelen ember lehet. Egyszerűen csak hiányzik, hogy legyen egy párkapcsolatod. Bírd ki valahogy, majd jön másik fiú. Az ember tanul a hibáiból, legközelebb majd nem követed el ugyanezeket, és nem lesz emiatt szakítás. De ne alázd meg magad azzal, hogy még te loholsz utána.
2014. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amikor hozzám ér kiborsózom..amikör megölel..biztonságban érzem magam.kb már 2-hete szakítottunk..és minden nap sírnom kell miatta.viszont ha látom,és átölel..kb mint egy barát.akkor az csodálatos..:(és nem tudok mással lenni még.sok fiú van aki szerelmes belém..de egyiksem kell.akkor szerintetek ne fussak utánna?tartasam magam előtte?
2014. jan. 17. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy szereted.. 14 évesen azt sem tudod mi az a szerelem.

Majd pár hét aztán elmúlik az az érzés amit most érzel.

Addig meg bírd ki valahogy.

2014. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se kell 2 hét után? Na ne már... Komolyan mondom, hogy életkorhoz és értelmi szinthez kellene kötni a párkapcsolatokat is, mert ez borzalom ami itt megy.
2014. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó, am nem kell bántani, mert még csak 14 éves, nincs tisztában az érzelmekkel.

Ti sem egyből úgy születtek, hogy mindent tudtok..

Azért kell elmagyarázni neki, mivel ez az első érzelmi "trauma" ami érte.

2014. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!