Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 16 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 16 évesen még nem volt bnőm és nem is csókolóztam még?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy nem járok bulizni, nem szoktam lányokkal beszélgetni. Haverokkal szoktam csak csavarogni. Még 2 évvel ezelőtt próbáltam csajozni de nem jött össze nem csíptek engem de talán azért mert nem nézek ki jól. Most nincs önbizalmam odamenni egy lányhoz egyszerűen nem merek. Nem ismerek az általános suliban lévő lányok közül senkit, akit ismerek max 10 fő. Ha most elkezdeném ez az egész amit fentebb írtam, befojásolja dolgokat?

Adjatok tippeket hogy kezdjek bele, késő e belekezdeni?


2014. jan. 27. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki csak kellemetlen. Föleg ha szekálnak vele.
2014. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem Tomi a neved vèletlenül? :D
2014. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még időben vagy,ne tedd azt amit én.. én is befostam és most 27 éves fejjel tartok ott mint te. Szóval húzzál bele,mert ha elhúzod idáig mint én,akkor nagyon megcsappannak az esélyek..
2014. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attól függ zavar-e
2014. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1# Nem szekálnak, csak a haverok kérdezgetik mért nincs bnőm, én meg nem szívesen beszélek nekik róla. :)


2# nem Tominak. :)

2014. jan. 27. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki, és nem vagy lemaradva semmivel, szerintem elég akkor elkezdened, ha lesz egy lány, aki nagyon megtetszik neked, utána csak ügyesen
2014. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eléggé zavar a dolog meg bánt hogy de jó lenne egy csaj, de nem merek tenni ellene, attól félek nem jönne össze.
2014. jan. 27. 22:35
 8/11 A kérdező kommentje:
6# van a suliba 1-2 lány aki tetszik de ha leszólitanám belém folyna a szó. Meg hogy szólítsam le? Nagyon szégyenlős vagyok. Nem tudok mit mondani neki.
2014. jan. 27. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy foglak duglak, vagy megbas zlak anyád hátán (szárazon).
2014. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BB.Bence válasza:
Nem ciki egyáltalán képzeld én is pont ugy voltam vele és most h pár nap mulva betöltöm a 18-at megtört a jèg smároltunk ,barátnőm van és nemsokára a következő szintre lèpünk ... felesleges ilyenen izgulni persze ha alkalmad lesz rá használd ki időben :) azt ajánlom hogy olvass sokat esetleg motivációs jellegű írásokat azok nekem is sokat segítettek hogy megjöjjön az önbizalmam.
2014. jan. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!