Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szerettek meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szerettek meztelenül lenni ha van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Van más is aki szeret meztelenül lenni? Otthon vagy esetleg máshol?

Én szeretek nagyon, egyszerűen jóleső érzés számomra, sokszor zavar a ruha. Ha tehetem otthon vagy a ház körül is így vagyok és így végzem a házimunkát. Sőt volt hogy egyszer nálunk a Bakonyban is kirándultam egyet csak úgy ruha nélkül:)

Nem vagyok szégyenlős de persze azért odafigyelek hogy szándékossan ne mutogassam magam

Hmm jöhetne már a jó idő:)

Ti hogy vagytok ezzel? 35/F



2014. jan. 28. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én általában egy boxerba járkálok egész nap télen-nyáron. meztelenül azért nem mozdulnék ki a házból.
2014. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthon azt csinálsz amit akarsz, de így kimenni az utcára már a betegesség határa, emlékezz a Margitszigeti szatírokra. Mit szólnál a gyerekeiddel kirándulsz és szembejön egy pucér ember?
2014. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek meztelenkedni, ennek ellenére nem mászkálnék meztelenül sehol, akkor se, ha nem látnak - szigorúan csak itthon.

20L

2014. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha van barátnőm és szexelünk akkor szeretek meztelen lenni:)


Am eddig csak egyszer-kétszer fordult elő velem hogy csak úgy meztelenre vetkőztem otthon.

2014. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én valamiért nem érzem jól magam, ha nincs rajtam ruha. Fürdésen és szexen kívül, mindig van rajtam.

21/F

2014. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

ez már perverzió, és a normális határokat feszegeted azzal, amit ide leírtál.

gondolkodj el magadon.

2014. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó dolog! Régen sokat csináltam otthon, mostanában nincs rá lehetőség. Azért ki nem mennék meztelenül. :D
2014. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyilvánosan folytatod, lecsukhatnak közszemérem sértésért.
2014. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretek ruha nélkül futkosni. Sőt kövezzetek meg, de még alsógatyában sem. Nyáron is van rajtam legalább egy rövid gatya és egy alsónadrág itthon is.

20F

2014. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, én ugyanez kérdező. Mondjuk én nem kirándultam meztelenül
2014. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!