Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel találkozgatok egy ideje. Azonban van egy kis hibája, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy egy kicsit sötétebb "bajsza" van neki, így látható. Annyira nem vészes, de engem nagyon zavar... Hogyan kéne megemlíteni neki, anélkül h megbántanám? Egyáltalán mit tehet ő ez ellen? Én már azon gondolkozom írok neki egy névtelen levelet fb-n...

2014. jan. 28. 16:06
 1/6 C0r3 ***** válasza:
az jó , azzal nem bántod meg :D
2014. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írd meg neki nyugodtan:


Józsi!


Szúr a bajszod, borotválkozz meg.


Béla

2014. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy legyantázza vagy kiszőkíti, mást nem nagyon tud vele csinálni...
2014. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csipesszel szedem... Hát elég kellemetlen megmondani, ezt neki kéne látnia... Szerintem ne szólj, vagy finoman jegyezd meg, hogy milyen kis aranyos bajszocskád van, cicám... :D
2014. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 C0r3 ***** válasza:
az k0cs0gség. Írj neki névtelenül. Mondjuk ha van ask.fmje ott. Egy életre elvennéd a kedvét az élettől ha te mondanád meg neki :)
2014. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miért találkoztál vele az első randi után?

Jaj, mert olyan aranyos, nem akartam megbántani, stb. dumákkal ne gyere, az kevés, az első randi közben is láttad ezt, de már egyből meg akarod változtatni, érdekes hozzáállás.

Találkozok egy lánnyal, akinek hiányzik az egyik lába és a 6. randi után megmondom neki, hogy "ja, amúgy rohadtul zavar, hogy nincs lábad".

2014. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!