Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peter27ev kérdése:

Van egy lány akivel találkozgatok, és néha elfogadja a meghívásom néha nem. Pedig mindig akkor hívom mikor nem dolgozik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a randijaitokon mindig te fizetsz akk sztem ki tudod találni..
2012. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a munkán kívül lehet más elfoglaltságai is, hobbi, barátok, elintéznivaló, stb... vagy csak szimplán nincs mindig hangulata hozzád. Lassan térj rá a lényegre, hogy megtudd, ő is azt akarja-e amit te, és akkor nem kell ezen filóznod.
2012. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínű nem tetszel neki, de egy próbát megér
2012. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem tudja pontosan,hogy te mit is akarsz tőle és te nem jössz be annyira neki, ezért megy el néha veéed,hogy ne bántson meg és néha nem mert nem érzi jól magát veled vagy mert nem jössz be neki. Legyél picit rámenősebb és hívd el szó szerint randira! ne csak egy fagyi vagy valami hanem pl. így: Szia!! Azon gondolkodtam ,hogy randiztatnánk , na szombat este egy vacsi, mit szólsz??

Lány vagyok, de nekem az ilyenek jönnek be, tudasd vele,hogy mit is szeretnél valójában.

2012. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!