Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerinetek ez túl izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennis2123 kérdése:

Fiúk! Szerinetek ez túl izmos vagy belefér?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy nagyon izmos vagyok, fiús stb., de én nem gondolom így, sőt nekem teszik. Kíváncsi vagyok, hogy kívülállók mit gondolnak.
2014. jan. 28. 18:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
Akkor az én hátam. Hohó. Mondjuk én fiú vagyok és edzek.:D
2014. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bőven jó, abszolút nem túl izmos, de ha a hátad is kérdéses számodra, akkor arról is kéne kép... nem csak a hasad vagy.
2014. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy te teszel magadnak. én nem szeretem a túl izmos csajokat, de te nem vagy az. te sportos, formás vagy, szexi, bár a hasad nekem túl sok.
2014. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nálam rendben vagy
2014. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ASOT ***** válasza:

Ez még belefér de azért túlzásba ne vidd. Maradj nőies.

De persze ha neked ez jó és még izmosabb szeretnél lenni akkor hajrá.

2014. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem túl izmos
2014. jan. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!