Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézzem meg vele az Amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézzem meg vele az Amerikai szépség című filmet?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, és lesz alkalmam, hogy megnézzünk majd ketten egy filmet. Szerintetek az Amerikai szépség című film jó lenne? Azt szeretném, hogy hozzámbújjon.

2014. jan. 28. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit nehéz film egy laza randihoz. De sztem megnézhetitek.:)
2014. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Galaxis. ***** válasza:
Attól szerinted hozzád fog bújni? Nem is egy romantikus film... Valami normálisabb horrorfilmet vagy hasonlót kéne ha azt akarod, hogy hozzád bújjon. Vagy válasz egy normális romantikus filmet!
2014. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Ez egy kicsit nehéz film egy laza randihoz. De sztem megnézhetitek.:)"


Nem randi lesz, igazából egy versenyre megyünk, és áthívom majd filmet nézni :)

Nekem nagyon tetszett a film, mikor láttam. Azt hogy érted, hogy nehéz?

2014. jan. 28. 19:14
 4/13 A kérdező kommentje:

"Attól szerinted hozzád fog bújni? Nem is egy romantikus film... Valami normálisabb horrorfilmet vagy hasonlót kéne ha azt akarod, hogy hozzád bújjon. Vagy válasz egy normális romantikus filmet!"


Milyen romantikus filmeket ajánlanál akkor?

2014. jan. 28. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
inkább gondolkodtat mint érzelmet vált ki. Olyan film kell ami érzelmeket vált ki.
2014. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megérteni a lényegét, mondanivalóját - így érthette. Szóval nem egy egyszerű vígjáték, aminek se eleje, se vége.
2014. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"inkább gondolkodtat mint érzelmet vált ki. Olyan film kell ami érzelmeket vált ki."


Például melyik film?

2014. jan. 28. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
annyira aranyos vagy istenem :) már hetek óta látom a kérdéseid, nagyon kell neked az a csaj :D de amúgy mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy milyen filmet nézne meg szívesen?
2014. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha láttad a filmet, akkor érted, h h értem, h "nehéz film". Nem egy laza vígjáték, hanem keményebb dolgok húzódnak meg a háttérben, mint szüzesség elvesztése, etika, melegség, apa-fia kapcsolat, egyáltalán az emberi kapcsolatok, bizalom, stb....
2014. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"annyira aranyos vagy istenem :) már hetek óta látom a kérdéseid, nagyon kell neked az a csaj :D de amúgy mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy milyen filmet nézne meg szívesen?"


Szerintem valami olyan filmet mondana, amit már látott, így nem hozna ki belőle annyi érzelmet :)

2014. jan. 28. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!